Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A kdy se začne sledovat vysílací doba? Snad každý pořad krom zpráv téměř pravidelně začíná a končí později, než je uvedeno v programu.
  • to není dobře!! ta reklama me vzdycka vzbudi bo v TV je s prominutim velke H....
  • Ač jsou v televizi někdy zajímavé filmy, nemohu je sledovat. Reklamou jsou znehodnocené. Je to jakoby do hlediště kina každou chvíli vtrhl pouliční prodavač a řval: ledňáčky, ledňáčky!!! Dávám proto přednost filmům na DVD. Stálo by za úvahu prosadit zrušení vysílání reklamy během každého uceleného televizního programu. Kdo je pro???
    • Souhlasím s vaším příspěvkem. *16* *16* *16*
    • Umíš číst? To jsem psal o dva příspěvky níže *16*
  • a budeto platit i pro youtube? a tiscali? tady mne nezkutecne vytaci dementni reklma s tim xichtem na Evropu 2 uplne mi to radio zprotivila
    • To je právě to, že na internetu z tebe za otravnou reklamu tahají prachy za přenesená data tím ti snižují FUP. V tomhle imbecilním státě platíš i to co nechceš. Je to prakticky zlodějina. *16* *16* *16*
  • Ještě dodatek: Na veřejnoprávní televizi bych je zakázal vůbec. Pokud někdo přijímá SAT vysílání od monopolu Skylink, tak platí celkem měsíčně 150+75+29 kč za rádio, televizi a servisní zlodějský poplatek. Kolik je to ročně za ten plezír si snad každý umí spočítat. *16* *16* *16*
  • To brzy ku*vy. Hlavně jsou super reklamy na lichvu, na chlast. Stále delší a otravnější i na internetu. Tam, pokud si někdo zaplatí FUP, tak polovinu sežerou reklamy. Každého, kdo dělá v reklamě bych zavřel do místnosti 3x3 a pouštěl mu je do zmagoření. Také bych zakázal reklamu ve filmech a to i upoutávky na následující pořad. *16* *16* *16* *16* *16*
  • Když v televizi naskočí reklama tak vypínám zvuk.
    • To mě u tebe nepřekvapuje ty zvratku!!!! *16* Nepochopil jsi vůbec nic.
  • Konečně, vždyť ty reklamy byly čím dál více hlasitější.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit