Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak tohle je můj životní sen...mít dost času a peněz na vymýšlení a realizování peachovin...
  • Čech "vyhlásil" svobodnou zemi Liberland mezi Chorvatskem a Srbskem a musí se tam domlouvat pomocí tlumočníka. Neměl by se na něj podívat dr. Chocholoušek?
    • někteří ministři nynější kyjevské vlády to mají dost podobné, o poradcích nemluvě... že by trend? *3*
      • Pokud vím, tak svobodné "Novorusko" nevyhlásil Kyjev, ale Putinovi vlci. *2*
        • Novorusko a ministři kyjevké vlády mají tolik společného jako dojmy s pojmy.... a mluví spolu rusky - můj syn se už taky pomalu domluví *3* připravuje se na budoucnost, kampak dneska s angličtinou....jo a to přídavné jméno ještě zkontroluj....nemáš tam náhodou chybu? *15* *15* *15*
          • No pokud se syn připravuje na emigraci v širokije vostočnyje stěpi, v étom slučaje nado učiťsja russkomu jazyku.

            Děkuji za upozornění, gramatickou chybu jsem tam opravdu měl a už jsem ji opravil. *3*
  • Když někdo vyhlásí cizí území za své, mělo by se s ním takhle zacházet *14*
  • pusinko Srb nikdy mírumilovný nebyl. Srb násilně držel okolní národy
    ve státě zvaném Jugoslávie. Není ďivu že to skončilo krvavou válkou.

    Chorvatsko je samostatný stát. ne Srbská kolonie.
    • Simčo ty trolle placený ! najdi si chlapa a budes mit min casu na vysedavani u PC a prestanes tlachat o vecech o kterych nic nevis *12*
      • Jděte se léčit pane!

        Měla jsem jiný názor než vy. Proto ještě nejsem placená agentka.
        Včera jsem měla rande. Vrátila jsem se před půlnocí.
        Takže vaše pohádky že jsem tu byla nonstop už jsou jenom směšné.
        • Vrátila se a měla na sobě trenky,které dostala od bezdomovce za odměnu.
          • Jsem holka a holky nosí kalhotky. Je to ostuda že to nevíš. *5*
  • no, Chorvati jako obvykle, násilní, Srbové mírumilovní dědictví Ante Pavelie žije *13* *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit