testovaci text

Diskuse pro Článek

Konec Lucifera z SPD a další facka endérákům

13. 2. 2018 – zpravy.tiscali.cz

V Německu se podle všeho schyluje k pokračování velké koalice konzervativců a sociálních demokratů. Jednání o nové vládě už mají ale dva poražené: končícího šéfa sociálních demokratů Martina Schulze ...

zpět na Článek
1

komentářů v diskuzi: 12

napsat komentář

Bubblebum (inkognito)

0 souhlasí, 2 nesouhlasí

To bude sranda až u nás ponesou na takovém tácu ovarovou hlavu *1* *2* *15*
15.2. (8 dnů)
vlákno reagovat

K věci (inkognito)

Jseš chytrej asi jako štoudev !
17.2. (6 dnů)
vlákno reagovat

před 29 lety (inkognito)

2 souhlasí, 1 nesouhlasí

skončila v Německu Demokracie. Německá demokratická republika přestala existovat a byla pohlcena sousedním kapitalistickým Německem pod kontrolou teroristického válkychtivého spolku NATO
15.2. (8 dnů)
vlákno reagovat

jen tak pár čísel (inkognito)

3 souhlasí, 0 nesouhlasí

Merkelová a Schulz., totálně a zcela arogantně i bez respektu k občanům.,nezvládli a stále nezvládají situaci v celém Německu, nejen v části "NDR" ! Morálně i lidsky zbankrotovali zradili Německo a bezpečnost celého Německa, vlastních měst, ulic i samotných občanů., doslova a do písmene, spláchli do kanálu., ve prospěch "běženců", kteří už otevřeně nerespektují ani policii, ani zákony, ani soudy, ani úřady !..Nebylo by ani vůbec divu., kdyby si časem, či raději spíše co nejdříve, pokud už není pozdě., Němci v samotné zoufalosti., opět vzbudili aspoň nějakého Otto von Bismarcka., či nedej Bože ! dokonce i Hitlera ! Pak by to opět, bohužel odnesla celá Evropa, což je až po Ural..Německo bylo, je i bude vždy v historii Evropy nebezpečným problémem..a které nás už dostalo nejen do dvou světových válek i jiných problémů.., ale nese i přímou odpovědnost za to, že jsme po válce padli do vlivu komančů, na desítky let., včetně okupace od Rusů atd..atd !
14.2. (9 dnů)
vlákno reagovat

Bubblebum (inkognito)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

"Kdybychom neměli Rakousko, museli bychom si ho vytvořit", prohlásil v polovině předminulého století F. Palacký. A my jsme ho měli a rozbili jsme si ho. A tam je také třeba hledat příčiny toho, že jsme zůstali svobodnou zemí pouhých dvacet let a pak jsme se stali protektorátem hnědých socialistů a v návaznosti na to protektorátem rudých socialistů. A ty následky tady máme stále.
14.2. (9 dnů)
vlákno reagovat

jen tak pár čísel (inkognito)

Obecně souhlas..i tak se to dá říct..
14.2. (9 dnů)
vlákno reagovat

Sajmon Henlain (inkognito)

0 souhlasí, 1 nesouhlasí

Ja....das stimme.....ja vždycky žikala....ein Reich...ein Volk....ein Führer......komu vyhovuje rosděl a panuj? Fychodostepnim najestnikum.....
15.2. (8 dnů)
vlákno reagovat

dzixy (inkognito)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Proč u všech socialistů do dopadá stejně?? Schulz, jako náš Sobotka, neuměl dodržet slovo, plnit dané sliby a všechno viděl pouze svýma očima, no a jak jinak, ve svůj prospěch. Doufám, že ve stranickém referendu, po tom všem, jak Schulz zrazoval své sliby a stranu, jeho zradu potrestají tím, že velkou koalici s Merkelovou, největším původcem zasvinčení Evropy, rázně odmítnou a v nových volbách konečně odsunou Merkelovou s její stranou hezky dole. Bylo by už načase, aby tento hrobař Evropy odešel na věčný politický odpočinek. Se zaslouženým trestem.
14.2. (9 dnů)
vlákno reagovat

Bubblebum (inkognito)

0 souhlasí, 16 nesouhlasí

A co ten náš Lucifer OkatáMůra z toho českého SPD, kdy bude "odsunut" do Japonska? Nebo se čeká na referendum?
14.2. (9 dnů)
vlákno reagovat

plastenakmodry tiscali.cz

4 souhlasí, 0 nesouhlasí

Hele žvejkačko co sem motáš,českou politickou divadelní scénu?Vyjadřuj se laskavě k tématu,děkuji za všechny přispívající do této diskuze.
14.2. (9 dnů)
vlákno reagovat

K věci (inkognito)

To nebude žvejkačka, to je určitě přežvýkavec !
17.2. (6 dnů)
vlákno reagovat

Jirka (inkognito)

15 souhlasí, 0 nesouhlasí

" Krajní pravici v Německu volili především ti, kdo se staví skepticky ke globalizovanému světu. A takových voličů je na právě na území bývalé NDR obzvlášť hodně."
.
Jo teď už tomu novináři říkají "globalizace světa", jo? Hlavně "politicky korektně"
Jinak kdo chce vidět, jak se chovají novináři v Německu, jak jsou otevření stateční, objektivní a investigativní, tak se podívejte:
slobodnyvyber.sk/musi...uluju/
14.2. (9 dnů)
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.