Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doporučuji článek "Dva muži na odstřel" na Info.cz. Myslím velmi poučné.

  • Pan autor se zabývá přiblblou levičáckou propagandou v režii nebo přímo ve mzdě levičácké lůzy. jinak by nemohl psát takové nepravdy a bláboly.

  • Kdyby aspoň tzv. "demokrati" nelhali jako když tiskne. A nehráli komedie, kde se odkopali pro každého, kdo má oči. Udělali by líp, ale oni prostě musí fňukat, jak se jim ubližuje. Hlavně, že když do kapitolu za Trumpa vtrhli demokrati, tak je vychvalovali a policajti si nedovolili udělat nic. Na republikány stříkají tolik slzáku a bůhví čeho, že spoustu lidí nepřímo zabili a jednu střelili do krku. A ještě hrají prolhané komedie, jaké jim hrozilo nebezpečí. Prolhanci.

  • Pan president  Donald John TRUMP (narozený 14.6. 1946) byl a je nejlepším presidentem, kterého USA měly. 

    • Určitě snese srovnání s Ronaldem Reaganem, na kterého bychom neměli zapomínat a který je vůdčí osobou své doby v boji s komunismem.

    • A ke kritice, týkající se věku pana (45-tého) expresidentaUSA, pana D.J. Trumpa: Současný (46-tý) president USA, pan Joseph Robinette BIDEN jr. se narodil 20. 11. 1942.


      • To nebyla kritika, pane Janáku, jen konstatování skutečnosti. 

        Nebudete mi tvrdit, že na příštím Všesokolském sletu bude vystupovat za mladší dorost?😂

        • TO JÁ VÍM - GERONTOKRACIE SE TOMU NADÁVÁ!

          Ale třeba francouzský Macron vypadá mladě - ale má vedle sebe svou

          paní učitelku podstatně vyššího věku. Pánové Trump a Biden zase mají 

          vedle sebe podstatně mladší manželky.

          Čili - nula od nuly pojde. 

          STEJNĚ VLÁDNOU, JAK JIM BABY NAŘÍDÍ...  

          • Nejsem pane Janáku gerontokrat, jen vnímám, že prostě lidské schopnosti jsou nějak determinovány. A věk je jen jedním z podstatných kritérií.

            Naopak moudrých, slušných a zkušených osob si velmi vážím. Mnoha z nich jsem vděčný za to málo, co jsem se od nich stačil naučit a je mi líto, že jsem jim pozorně nenaslouchal, když mi měli co říct. 

            Když nemůže být senátor mladší 40 let, tak by snad mohl být určen i maximální limit. V tom není diskriminace, ale vědomí lidské pomíjivosti. 

          • Neodpustím si citovat W. Churchilla: "Znám tři stupně lži:

            - lež

            - sprostá lež

            - statistika

        • Trumpovi za čtyři roky bude stejně jako Bidenovi dnes.

  • ""Ti, kdo si vidí dále než jen na špičku nosu, si jasně musí uvědomovat, že ze slepé uličky vede jediná cesta: Zbavit se trumpismu.

    Právě naopak. ten kdo si vidí dále, než jen našpičku svého nosu a zažil komouše a jejich manýry (třeba tento článek je přesně jak z Rudého práva) si musí jasně uvědomit, kam zatahují společnost američtí neomarxističtí progresivisté, kteří se bůhvíproč nazývají "demokraty".

    Proto i ta zmínka v článku, že republikáni prosazují jen jeden pohled a jeden názor je naprosto nesmyslná. Právě to se děje u "demokratů" a jejich příznivců.

    Naprosto zavádějící a demagogický článek.


    • ... nejen američtí, že ?

      • nejen....

  • To nebude o jménech, ale o principu. Kolik let bude panu Trumpovi za 4 roky? A to chce malovat ušáčkům nějakou perspektivu? 

    Při vší úctě k věku - na jisté volené funkce by měl být věk předepsán. Když existuje minimální (senátoři), tak by měl logicky, existovat i maximální. Přimlouval bych se za maximum 65 let. 

    Ale jak říká pan Janák, je to jejich věc. I u nás by neškodilo, kdyby mstiví a sebestřední starci spíše krmili holuby nebo psali paměti. Pokud si tedy něco pamatují. 

    • Naštěstí je to zařízeno dobře. Dnešní starci byli též mladíky s názory dnešních mladíků na stáří. Dnešní mladíci budou též starci, pokud budou mít to štěstí a dožijí se, s názory dnešních starců. Tomu se říká spravedlnost. Jak praví klasik: "Mládí je úžasná věc, škoda že se jí zbytečně plýtvá pro mladé lidi."

  • KIMCID

    To je dobře že nový začátek

  • tak on už duck není ani nejmladší, je to slušný boubelák, nějaká onemocnění příjdou už nyní s věkem a jeho celoživotním mizerným životním stylem. Myslím, že tímhle směrem se už republikáni dívat nemusí :)

  • Pan president D. Trump byl a je nejlepším presidentem, kterého USA měly. 

    • to víš, že jo, Toncku ;-D

  • tobro

    Pro méně informované: Prezident Trump nikdy neodešel.. MAGA ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit