Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • že pan univerzitní profesor Konvička stojí v čele boje proti hadrákům. Protože těch kteří jsou schopni se islámskému moru hrdě a veřejně postavit zas není tolik.Třeba lidovci vyhlášení křiváci zas zaujímají stanovisko se zadními vrátky.Tj. když to bude k něčemu dobré, přibijeme pod křížek i půlměsíček.A právě TAKOVY křesťan by potřeboval především vyprášit kožich.Takže se přeje panu profesorovi skvělá a nebojácná budoucnost, v potírání do Evropy přicházejícího islámského moru.
  • Lidovci, známí chameleóni, lehce otáčejí kudlou v zádech, zatímco se libě usmívají…rozbourali každou vládu zleva či zprava. Notovali si snad jen s Topolánkem u církevních restitucí.

    http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/politika/radeji-vesime-symbol-feudalni-krutovlady-a-nevolnictvi-vlajky-tibetu/
  • Bohužel, Konvička nee. A je mi líto, že se ty nové pidi straničky nedohodnou. Takto je roznesou staré, shnilé partaje. Koho volit, když NIKDO není?! *16*
    • Souhlasím. Já se řídím zásadou koho nevolit. A z toho mi pak vyjde když ne dobro, tak alespoň to nejmenší zlo.
  • konvička by se měl spojit s okamurou,tomu fandím nejvíc
    • Okamura nemá pořádně tvrdou ruku co by mohla udělat pořádek ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.
  • lojzo
    Text Vašeho příspěvkuKaždý ví že ČERNOCH je stejná špína jako KALOUSEK a jde po zádech každého po moci!Doufám že český národ tuto hyenu nebude volit!Zradil Okamuru,který jej vytáhl na úroveň lidí a ČERNOCH by třeba i vraždil,jen aby šel výše!Je to český originální politik,jako většina jich tam pobývajících a kradoucích!
  • Nuly jako Konvička hledají cestu ke korytům a snaží se tam dostat na vlně naštvanosti
    proti migrantům. Nic více.
    Konvička už podle vzhledu poloviční cizák káže proti cizincům. Fakt směšný.
    Stejný byl jistý Heinrich Himmler. Blouznil o blond modrooké rasa německých nadlidí zatímco sám vypadal jako asiat.
    • Nulou není Konvička,když chce zabránit tahání migrantů do Česka.Nulou je celé to stádo lumpů,kteří nás od údajné revoluce odtáhlo od surovinově bohatého Ruska aby z nás udělalo kolonii Západu.To vše je vlastizrádný lidský dobytek zralý na co nejkrutější odporažení na katovské mučírně.
      • Ruská ekonomika je primitivní protože kromě té ropy a lynu o kterých tu žvaníš jako kolovrátek nic jiného nemá. Elektronika , auta, motorky ... na těchto trzích rusko nic neznamená.

        Právě proto že tu tvůj Rusák budoval 40 let primitivní ruský model tak dnes za západem v oblasti nejen platů a ekonomiky zaostáváme o světelné roky
  • Asi na tom něco bude. Černoch už jednou zradil a to jmenovitě Tomia Okamuru. Takže nic nového.
  • Konvička po bližším ohledání zjistil, že má Úsvit
    blízko k Japoncům...
  • Asi založím hnutí Soumrak!
    • Já s tím mám velmi dlouhou zkušenost. Už můj otec byl kovaným členem a já jej co by uvědomělý pionýr často doprovázel na manifestace.
    • To není třeba. Stačí vstoupit do KSČ(m) nebo do ANO, tam je temnoty dost.
  • Zakvič Sajmon a hup!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit