Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Korte je poslanec za stranu TOP 09, to mluví samo za sebe. *12* *1* *1*
  • dle fotky někdo přešel na muslimskou víru? *1*
  • Asi se vloudila v redakci chybicka.Tady toho šupáka z obrázku znám.Sedává u misky s drobnýma na Hl. nadraží v Praze.A to je asi nějaké jeho účinkování v komparsu,že jo?Jste tam v redakci pékní filutové!
    • Chodz do rici, Záměno! Jen se někdo dotkne komunistických fízlů, je zle! Komunisti přece jsou
      partají čestnou, nekradou, nikdy nekradli, nevraždili... Známe je , žijící generace, od 1945 až
      dosud! Co si budeme bublat... Škoda, že "samet" nebyla skutečná revoluce. Už by nebyli...
      Je říjen, měsíc, v němž v roce 1956, v úterý 23. října tehdy, začala v Budapešti maďarská
      protikomunistická revoluce, u pomníku básníka Petöfiho! Střet mezi studenty a maďarskými
      fízly (AVH) vyprovokovali policajti! - V roce 1962, když jsem byl v Budapešti, mi o tom vyprávěl
      jeden pán, účastník demonstrací! V duchu jsem se hluboce poklonil maďarským hrdinům!
      Že by mezi Čechy bylo tolik prokomunistických kurev, které obdivují agresora a okupanty
      zbrocené krví? - Proputinovské příspěvky jsou podvod! Chuj s bolševikámi!
  • Skurv nej zidovskej bastard.
  • Daniel Korte (TOP 09) se nemusí omlouvat poslanci Josefu Hájkovi za to, že jeho proslov označil za "typicky fízlovsko-estébácký". Označení proslovu berte prosím jako židovsko-mosaďácké - dle zjevu Korteho Daniela.
    • Kanuá!le, jakého jsi původu? Pokud jsi letitý, Tvůj zploditel byl hrdinný sovětský soldát
  • No, kam až jsme to došli? Když řeknete komunistovi komunista, fízlovi fízl, STBákovi STBák, tak se za to musíte omlouvat? A nebyli snad komouši, fízlové, nebo STBáci? Příjemné na tom je, že už i postižení slovo komunista, fízl a STBák berou jako urážku, či nadávku. *3*
  • ...no jen se na něj podívejte? a tohle má rozhodovat jak máme žít ! A že papouškuje, chudák kalouse mně vůbec neudivuje. hmm,hmm............., no hlavně že volíme a volíme a volíme !!!!!!!!!!!!!!! * *9*
    • Musím jenom souhlasit, v našem parlamentu se opakovaně objevují lidé s IQ tykve. Tito lidé rozhodují o našich životech a produkují nesmyslné zákony. Ti, co je volí, musí mít IQ pětiletých dětí. Tím nechci urazit pětileté.
      • Miro! Tím myslíš "spravedlivé!" komunisty, vrahy sedláků, kteří odmítali odmítali kolektivizaci
        v 50. letech, vrahy, kteří nebyli dosud potrestáni! Máš to marné. Komunisti vymírají, ODS,
        vzniklou v Prognostickém ústavu ÚV KSČ, marně se snaží ex-rektor modrý Fiala za každou
        cenu oživit! Těší se, že se ODS opět stane vůdčí stranou, pod vedením dnes již dementního
        Kikiny!
  • No co? Fízl je prostě fízl, není co řešit. Třeba takový Huml je taky fízl a navíc hodně hloupý fízl .
    • Hermane, hermane (anonyme) a jak víš že zrovna huml, a proč ne kalous, kníže pán, he.man, brádek ,a další odesáci a topáci,černoprde.níci kteří už několikrát přehodili sako a jsou stále v pohodě, je to plevel který má tuhý život a jen tak se ho nezbavíme, dokud budeme volit dle toho jak nám někdo nakuká a nepoužijeme vlastní rozum.
      • Neznámý známý Fando! Kdokoliv za bolševika získal oprávnění nosit zbraň, byl jejich člověk! A to byl i policajt Huml.
      • Nikdo jiný než Huml neblábolí takové nesmysly . To prostě nikdo nepřekoná.
        • a nikdo tady neblábolí takové nesmysly jako ty Herr-mane. Ty jseš taky nepřekonatelný
  • Korte je trapný ubožák ducha mdlého.
    • Ty být taky komouš, či fízl, či STBák? Nebo tvuj táta? *1*
  • Je moc smutný že 25 let od tzv. sametové revoluci se musí parlament zabývat takovejma věcma jako kdo byl komunistickej fízl. Ti hoši co byli za Husáka v KSČ nemají dávno sedět v parlamentě jako zástupci lidu. Jestliže tam tedy zastupují stejně myslící občany pak je Česko bolševickej stát a nepatří do EU a NATO. Že tam je bude potom omyl. To jsou fakta a okecávat to je švejkovina.
    • Já si myslím, že je smutné se pořád vymlouvat na komunisty. Aniž bych komunisty volil, jsem přesvědčený, že ti, co jsou v parlamentu, mají lepší morálku a nejen pracovní, než Korte a podobní topáci a odesáci. Také je až neuvěřitelné, jak si mohl dovolit urazit člena ANO, která vyhrála volby a jak to vypadá, je a bude nejsilnější partají.
      • Dobře jste to napsal-TOP + ODS kopá jaka kobyla před zdechnutím-hlavně že jsou v jejich stranách samí titulovaní inteligenti a chovají se jako prasata a to mám dojem,že ta opravdová prasata urážím!
      • Za půlstoletí své vlády komunisté geneticky poškodili značnou část obyvatel této země. A bude otázkou generací než se to podaří napravit.
      • Jsem zvědav, na koho se budou vymlouvat za deset let?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit