Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Divné "hodnoty"...Tohle všechno..dělají hlavně lidi a "celebrity".,co v podstatě neví tzv. co s roupama.., protože normální člověk, co má úplně jiné starosti a zájmy., tak doma většinou obírá, tak leda maso od kostry z králíka, kuřete atd..a nemá ani místo na domácí "muzeum koster"..

  • T-Rex vyvolává v mém nitru vzpomínky na hud. skupinu T-Rex.
  • Svatý grál tržního běsnění, tedy maximalizace zisku za všech okolností, opanoval i scénu kšeftování s kosterními pozůstatky druhohorních potvor. Mamon vytlačuje z mozků mnoha vlivných osobností poslední zbytky úcty k hodnotám lidství. Ostatně jde jen o další kamínek do mozaiky vykreslující současnou dobu, která skrze gaunery ve vysokých politických funkcích plodí úpadek evropské civilizace.
  • Tentokrát plně souhlasím s oběma pisateli jindrich2309 a josef.chmela. To jsou důsledky toho vulgárního materialismu, který nám vnucovali komunisti. Zničená úcta k tradičním hodnotám jako je vzdělání, čest, morálka, zesměšněná a u velké části občanů této země zničená víra v Boha.

  • Za peníze v Praze dům. Nejsem v podstatě škarohlíd, ale v mnohém má pan Chmela pravdu. Peníze a mamon dnes určují všechno.

    Pokud bychom měli dnes najít Boha - jeho jméno by bylo Peníze.

    Za chvíli (pokud už ne) budou ke koupení zase i lidi. Svět se vyvíjí ve spirále. 

  • josef.chmela

    To už je taková zdegenerovaná doba a systém. Ten, kdo má peníze, má moc, zdraví, beztrestnost, a neomezené možnosti ve všech oblastech lidské činnosti. Nezávidím, jen konstatuji, že člověk bez peněz je  v dnešní době NIC a pro bohaté snoby má menší hodnotu než jejich pes.

    • Trocha zdravé rebelie nikdy neuškodí, nikdy se nevezu na módních vlnách různých nových a zvrácených společenských trendů, před bohatým člověkem nepadám na zadek, naopak bohatými opovrhuji, protože mezi nimi dominuje množina rychlokvašených zbohatlíků, kteří se neštítí žádné zhovadilosti a jsou schopni jít přes mrtvoly. Bohatí lidé v české kotlině mají punc nevěrohodnosti a morální zvrácenosti. A za touto metou se ženou i církevně-tunelářští aktivisté, tedy ti, kteří si z prosazování morálních hodnot udělali živnost.
      • Nevím kteří "církevně-tunelářští aktivisté" si z prosazování morálních hodnot udělali živnost. Ani ze kterých morálních hodnot. Pisatel pravděpodobně soudí podle své vlastní "morálky".

        Vím ale, že církevní památky uloupené komunisty byly vráceny církvi v mnoha případech v dezolátním stavu, pokud vůbec bylo co vracet a na jejich opravu a zachování pro naše potomky potřebuje církev prostředky. A potřebuje také prostředky na provoz církevních škol a ústavů pro staré a handicapované.

        Takže je vrchol drzosti, když už je za komunisty uloupené a zničené majetky je církvím poskytována alespoň finanční náhrada, když by se to mělo zdanit a tím okrást církve podruhé.

        To není žádný zisk "z podnikání", ale ubohá náhrada za uloupené a zničené majetky.

        • Vůbec mne neudivuje, že oba pisatelé se mnou nesouhlasí, znám přece jejich názory.

          Zajímavé je ovšem "tvrzení", "Vaše názory všichni známe." Jen by mne zajímalo kdo to jsou ti "všichni", za které josef.chmela mluví. Zjevně patří k těm, kdo se domnívají, "ONI" mají vždy pravdu a mají také právo mluvit jménem ostatních. Inu, komunisti. Když chybí věcné argumenty, tak ten druhý říká "žvásty"...

          • Pane Občane, nikdy jsem Vaše názory neoznačil za "žvásty," nikdy jsem netvrdil, že mám vždycky pravdu. S obhajobou církve se opravdu neshodneme, ale to jen beru na vědomí.

            Dovolil jsem si jen upozornit, že článek pod který píšeme je o dinosaurech a ne o zlodějinách systémů.

            Když chybí argument, tak se partner v diskusi označí za komunistu? Jak je někdy ten svět jednoduchý. No nic. 

            • Vyklopil jste jádro pudla. 

              "...neuveď nás v pokušení a chraň nás od Občanské jednoduchosti."


        • Copak se alespoň někdy a občas držet tématu příteli? Obecně Vaše názory všichni známe. 

        • josef.chmela

          Ty si nemůžeš odpustit ty své žvásty. Ty jsi schopný na T- REXe naroubovat i své tvrzení, že za jeho vyhynutí mohou komunisti a Rusko.

          • A nemohu snad?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit