Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bych to vyřešil jako v Americe.Buď řekne komu dal těch dvěstě litrů,nebo bude bručet o dvacet let déle.
  • No tak neblbněte, každá modrá straka (ODS) musí trošku zlata přinést do hnízda, jinak by ji v hnízdě netolerovali.
  • Bez zprovoznění katovských mučíren a jejich osazení co nejkrutějšími katy,se ve stávajícím kapitalistickém svinčíku pořádek neudělá.
  • Mám dojem, že za totálu existovali městští úředníci, kterým se říkalo "šedý mor", podle šedých uniforem. Moc jich nebylo, tak 2-5 na středně velké město. Převážně hlídali, aby se nechodilo po trávnících a když někoho chytli, tak dali pokutu dvě koruny. Po revoluci šedý mor nabubřel do černých uniforem s názvem "Městská policie". Nikdy jsem nepochopil význam tohoto útvaru. Mám vžito pouze pokuty za špatné parkování. Za totálu špatné parkování řešila státní policie. A stíhali to. Jsem přesvědčen, že náklady na "Městskou polici" jsou vyšší, než vyberou na pokutách. Někteří si dávali pokuty do jiné kapsy, než městské a ejhle, už nestačí kapsa, musí se vybírat ruksakem.
  • Ty generálské výložky mu ale sluší ! *1*
    • Klepeta na rukou ještě víc!!!
      • Švejk by k tomu dodal, generál negenerál, když je to úplatnej dobytek "tak s ním z hrušky dolů" !!!
  • Byl to muž zocelený mnoha boji. Vyznamenání má jako ruský generál. Jakou měl asi hodnost? Podle těch generálských výložek bych typoval, generál městské policie. Šašci.
    • Ano, ano, je to hrdina současné doby jen ty vyznamanání nemohl získat va dvou světových válkách.Myslím že se také zůčastnil "Hvězdných válek". Bude to asi minimálně MARŠÁL městských šašků.
  • česká republika. Zemský ráj pro korupci a zloděje napohled. Tyhle zloděje co se jim dnes říká manažeři podnikatelé a politici ihned pověsit na nejbližší strom. Jejich nakradené majetky zkonfiskovat a vrátit do státní kasy kam patří !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit