Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kundihrach15, je to od tebe krásné, to tvoje ha...ha...ha. Vrať se do školy a tam tě paní učitelka naučí i jiná slova. Pak už můžeš absolvovat kurz negramotného mistra. A potom už můžeš dělat funkci jako nějaký Milouš Jakešů.

    • Pračuňáku sedlácká, nech se vycpat kornoute...ha...ha...ha...a dej pozor ať tě neklepne mongole....

  • Představ si, že jsem dokonce JAWU 250 vlastnil a hlavně jsem s ní hodně km najezdil. To vy jste na vsi měli jen kravský povoz.

  • Inu JAWA 250 startuje na první našlápnutí, a o to mi šlo. Kreténci se chytili.

    • Ty jsi takový chytrý pračuňáku sedlácký, co ty všechno dovedeš. Jawu 250 umíš našlápnout?

  • Kundichhrach ty už jsi jako KIMCYP, ty mi dokážeš vždy rozesmát po dobrém obědě. Díky

    • KIMCID

      Hnojař sedlák boty od ho.na a v hlavě nás.ano

    • Co mě chceš, ty pračuňáku sedlácká.

  • Koudelka řekl plnou pravdu, že zeMANa neodposlouchali. Na odposlechy těch gaunerů, jako je Nepapavý, Mynář, Prasáček, měli právo, jsou hrozbou. zeMANovi sebrali hračku a tak dupe jako malý fracek. Už vysvětlil zeMAN, proč nemůže dostat Mynář, Nepapavý prověrku?

    • Kdybys nekecal sedlaku...ha...ha...

  • Pan ing Michal Koudelka odmítl to pseudoobvinění naprosto oprávněně!

    Je jasné, že spíše se "nezákonně" choval pan ing Zeman,  když o činnosti 

    BIS (a nejen o panu Michalu Koudelkovi) - sáhodlouze vedl řeči na hranici 

    vyzrazení státního tajemství. Ohrozil tak činnost našich agentů, a to nejen

    v zahraničí...

    • anton.janak a jeho pozoruhodné tři bodíky. Ty si nadělují vždy nedůvěryhodní pisatelé na Tischcali, pod vedením nějakého nick Obcana, uvedl Koudelka z BIS.

    • KIMCID

      Ty voleeee nekecej

  • zeman planoval unos koudelky chtel ho prastit vysavacem do hlavy nacpat do kufru v aute a za pomoci policie a hradni straze ho dopravit do lucemburska a tam ho tvrde vyslychat dokud neprozradi svoje kontakty v talibanu jenze koudelka na to prisel protoze se mu podarilo odstranit ovcacka a nahradit ho dvojnikem kteryho hraje zesnuly fasista oswald mosley

    • Zeman neplánoval únos Koudelky, ale Karkulky a vlka...

      Ale tohoto zemana asi nemáte na mysli, že...

      • este ze sesi se poblil v kopelne 5,T sejo ?/

  • Pomalu a jistě se blíží Koudelkův konec u BIS.

    • Bude mnohem pozdější než konec toho rusácko-číňanského, podlého, prolhaného gaunera, komouš.kondenta zeMANa na hradě.

      • Pepoušek vymrkanec je ve frontě na krematorium, taky skoro na řadě.

      • KIMCID

        Nech si zdát nulo

    •  Zemanův konec na hradě už se zaplaťpánbůh taky  blíží...🙂

      • To i tobě se blíží konec kamildo. Taky čekáš ve frontě u krematoria a jsi už skoro na řadě.

        • Tak hlavně nepředbíhej, jak ty to umíš... 😂

      • KIMCID

        Přej a bude ti přáno

  • vanhorne

    Nez se dostat se do sporu s Hradnim Hnizdem, radeji slapnout do hnizda jedovatych plazu.🤣

    • Nejhorší je, že stádo ovcí si "to" svobodně zvolilo za pár rádoby "bonmotů".

      "Kdo se nevyrovná se svou minulostí, ten je odsouzen prožít ji znovu."

  • A odmítl ho naprosto oprávněně - "nezákonně" se choval pan ing Zeman, 

    když o činnosti BIS - nejen o panu Michalu Koudelkovi - sáhodlouze vedl

    hloupé řeči...

    • Ty tomu tak rozumíš...ha...ha....

      • Blbštajn Janák rozumí úplně všemu !!! A čemu nerozumí , to si zkopiruje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit