Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • proč trestat konzumenta?co se obratit na výrobce a prodejce!
    • zlej trolle, jsi ulhanej podvodník tak tu nemel o trestání, tebe jako zasí.rače všech diskuzí tu všichni milují jak osinu v zadku *11*
      • nevim kdo je zlej trol ale já to nejsem.za to ty už jsi tu dnes pod třetím nickem.tak tu neobtěžuj
  • Tzv. mudrlantovi, co zakazuje kouřit---to se mu kecá, když si nechává kouřit v hospodě u poslanců. A tam jich je!
  • Kouření škodí zdraví? To je ale novina, to jsem vážně nevěděl, že nám to musel říci ministr zdravotnictví a přesto hlasoval aby se kouřilo až od zadní části mužského nebo ženského zadku. Já jsem již zahlédl, že se kouří ze zadní čísti aut, ty taky kouří, ministr to taky bude zakazovat?
    Já bych zakázal aby šel kouř z továren, doufám, že náš moudrý ministr i toto zakáže. Všiml jsem si, že se kouří až práší od huby i našim ministrům zakáže jim to kdo, pan prezident?
    • Kouří Zeman, takže je to zdravé, je dobře že jde prezident všem dětem příkladem, je ten chlast by měl trochu omezit
  • běhá z toho mráz po zádech, domyslíme-li si konce…Orwel hadr, Gottwald se v hrobě tetelí blahem…


    http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/15464-zaoralek-se-podrekl-mnohe-v-rakousku-ukazuje-na-volebni-korespondencni-podvod-nemalo-indicii-ukazuje-ze-vitezstvi-alexandra-van-der-bellena-provazela-rozsahla-vladni-manipulace.aspx
    • Že by to bylo jak u nás když posranci volili Kikinu nebo ovce Miloshe Bubble Bum?
      • neveřím že volba prezidenta u nás byla zmanipulovaná.jen byla nešťastná.i když já bych tam nesnesl knížete
        • LOKu, "volba" 2013 byla řízena a financována sověto-ruskou ambasádou protože komunismus
          se předtím rozesral, nezbývalo zvolit jinou doktrinu, tedy velkorusko-.pravoslavnou,
          vyhovující "vůli" sovětského lidu!
          Rozpad SSSR ve svém prvopočátku "zavinil" Jurij Andropov, kdysi šéf plk. Putina
          Vladimiroviče! Co se jednou rozesralo, už se neslepí! Poučení z historie rozpad
          Říše římské rozpadala se desetilletí! Zeman v demisi vypije ještě moc kořalky a vy-
          kouří stovky krabiček cigaret,¨než pochopí, že proti historické nutnosti nice neudělá!
          Pochopí-li to vůbec či bude-li na to mít čas!
        • To je věcí názoru. Nezapomínejme, že president podle naší ústavy nemá prakticky žádnou rozhodovací pravomoc, je to především symbol vůči světu. A rozhodně kníže, potomek slavného šlechtického rodu, který získal navíc ve světě uznání a autoritu, ten by jako symbol pokračovatele slavných historických Zemí Koruny České byl rozhodně důstojným symbolem. Bylo by tím řečeno, že se hlásíme ke všemu dobrému z naší historie.
          Naproti ožrala, hulvát a sprosťák (řízek chutnal jako "bubble bum"), lhář "bývalý" komunista a agent StB, to je taky "symbol".
          • kníže zase nemá s naší zemí nic společné jen se tu narodil.
            • katolik tak ze zmetek z bile hory
            • Ale má. Je to potomek slavného šlechtického rodu Schwarzenbergů. A co tento znamenal pro Regnum Bohemiae, tedy Království České, to ví každý, kdo má alespoň základní znalosti historie své země. Karl von Schwarzenberg je ztělesněním této slavné tradice, jak je na něho v cizině nahlíženo.
  • Zákon o smradu: zakazuje se jezdit po pozemních komunikacích automobilům s výfuky
  • Jsem pro zákaz kouření ve všech restauracích. Současně jsem ale pro, aby si majitel mohl otevřít provozovnu, kde se kouří. Ovšem za podmínky, že bude zřetelně označená jako udírna, bude hermeticky uzavřená a bude mít odtah jedovatých dýmů přes filtry.
    • A co myslíte? Jdou z vašeho auta jedovaté dýmy, které otravují kolemjdoucí nebo ne?

      A pokud budete tvrdit že ne. Zavřel byste se se svým nastartovaným autem v zavřené garáži?

      A pokud ne. Máte nějaké výčitky svědomí, že zplodiny z vašeho auta musejí dýchat i lidé jdoucí podle silnice, po které jedete?

      A pokud ne. Nechcete raději sklapnout a nechat kuřácké hospody v klidu a pokoji?
      • Jirko, proč ta nedůtklivá reakce? Vždyť vyjádřil svůj souhlas s existencí kuřáckých hospod? Jestli budou označeny jako "udírny", "kuřárny", "kuřácké kluby", "kuřácké hospody"... to je přece jedno. Jde o to, aby se tomu nekuřák mohl zdaleka vyhnout. No a kuřáci ať si tam chodí kouřit. A samozřejmě jedovaté dýmy nelze vypouštět otevřenými okny ven, aby je musel dýchat každý kdo projde kolem.

        A co tvoje auto? Nemá filtry? Nebo dokonce jezdí na elektřinu? *4*
        • Já u něj čtu pouze název "udírna". A to není jedno. Vidím mezi tím rozdíl jako mezi "člověk pod vlivem alkoholu" a "ožralé hovado". Ty v tom rozdíl opravdu nevidíš?

          Moje auto samozřejmě také vypouští jedovaté zplodiny, stejně jako tvé a jeho. Ale já na rozdíl od vás nejsem pokrytec, který bude kritizovat jiné a zakazovat jim jejich zábavu a sám bude dělat to samé v jiné podobě.

          Mimochodem dýmy z tvého auta sice procházejí přes katalyzátor, ale stejně jsou vypouštěny "otevřenými okny ven". A myslíš, že v tu chvíli nejsou jedovaté?

          Zkus přestat být pokrytcem a popřemýšlet o tom.

          Mimochodem klidně půjdu s někým do soutěže, kdy budeme každý zavřený v garáži o stejné velikosti. On se svým nastartovaným autem a já se zapálenou cigaretou.
          Po deseti minutách nám klidně může hygiena změřit obsah škodlivých látek v ovzduší i v těle. Pak by možná lidé přehodnotli svůj názor na škodlivost cigaretového dýmu, kterého se nadechnou na ulici. Ale kdo by o takové měření stál, že? Pokrytci určitě ne *1*
          • Ale, Jirko, no tak, je pátek tak se přece nebudeme hádat. Zapal si cígo a uklidni se. Tak se shodněme na názvu KUŘÁCKÁ restaurace, hospoda... Ty tam můžeš chodit a já se tomu zdaleka vyhnu. *1*
            • *4* *4* *4*
            • To beru! *1*
  • Tak šup trolové mávátka a honem ukázat světu jak milujeme Ameriku. JEDE VÁM KONVOJ. *7*
    • To je dobře, měli by tady zůstat. *3*

      Nájezd nočníkových vlčáků se ti líbil, B.T. W. ? *3*
      • Welcome, friends from the USA, you schould stay here, the Putin´s danger is grouwings up.
        • Your stupid dream will never be realized. Keep sleeping. *1*
          • Počemu tovarišč něotvěčajet po russki i píšet po amerikanski? *1*
  • http://www.novinky.cz/domaci/404709-tak-jeste-jednou-vlada-znovu-predlozi-poslancum-protikuracky-zakon.html
  • tady v českém blbákově, kde stojí sobectví a bezohlednost na vrcholu pyramidy hodnot mě názory, bránící možnost kouřit v restauracích a otravovat vzduch všem okolo vůbec nepřekvapují. Proč by si bezohledný kuřák nemohl svoji drogu užít venku? Osoba, pijící u vedlejšího stolu pivo nebo si vychutnávající zákusek přece nikoho neomezuje, nestavte to tedy na stejnou úroveň!!
    • Porč mají po silnici jezdit auta a nemůžu si to prostředkem štrádovat já? Proč ba mne v tu chvíli měla mít auta právo ohrožovat?
      Proč nemohu chodit po kolejích a vlaky nemohou počkat, až sejdu z kolejí? Proč jsem těmi vlaky omezován.

      A hlavně mně neříkejte, že mohu chodit jinudy, než středem silnice nebo po kolejích, protože zrovna tak může jít nekuřák jinam, než do kuřácké hospody.

      Ale já chci svá práááááva!!!!! Tak nějak, že? *1*
      • Nauč se létat ;-)
        • A v tu chvíli stát vymyslí zákon, kterým mě to zakáže z důvodu mé bezpečnosti.
          Jako bych to neznal *1*
          • *1* *1* *1* *1*
    • tohle by měl v každém svobodném světě rozhodnout majitel podniku.on platí daně.a pak už je na rozhodnutí návštěvníka zda do takové restaurace vstoupí.
  • https://www.youtube.com/watch?v=-yWuZ7K7C3M&feature=youtu.be

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit