Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přiznám se, že jsem opravdu dlouho hledal něco, co by mi opravdu pomohlo s imunitou. Zkoušel jsem různé kombinace vitamínů a přípravky na imunitu, ale co mi v poslední době opravdu pomáhá k lepší imunitě, tak je https://kratomworld.cz/collections/ke-kratomu/products/ginger-shot 

  • Já jsem se o vitamín D nikdy nijak zvlášť nezajímala. Věděla jsem akorát, že se získává ze sluníčka a víc nic. Až když jsem ho začala kapat synovi, tak jsem si o něm zjistila víc, a je fakt prospěšný, takže už jsem si vitamín D3 koupila i pro sebe a bereme ho spolu :-) .

  • Chtěl bych se zeptat, jakou máte zkušenost s vitamíny jestli tělo opravdu potřebuje doplňovat vitamíny pomocí doplňků stravy? Pomohlo vám braní vitamínu k lepší imunitě? Někdo kdo byl třeba hodně nemocný a teď už není? 

    • Také jsem o tom často přemýšlela a zjistila jsem, že pro tělo je opravdu důležité brát vitamíny pro lepší imunitu, jen je musíte brát opravdu s rozumem. Pokud se o to chcete více zajímat, tak doporučuji se dívat na liposomální vitamíny, které tělo dokáže daleko lépe vstřebávat. 

      • A na jaké konkrétně liposomální vitamíny je důležité se pro správnou imunitu dívat? 

  • Já mám například tak světlou pleť, že na sluníčko prakticky nemůžu. Spálím se většinou už po chvilce na prvním sluníčku a pak je to peklo. Kdo je na tom podobně, asi chápe. Takže déčko ze sluníčka je pro mě pasé. Nicméně jelikož u nás v rodě máme dědičnou osteoporózu, beru déčko spolu s vápníkem na radu doktora v tobolkách. Vsadila jsem v tomhle případě na výrobce léčiv Biomin, kde mám zaručenou kvalitu, navíc je vše přírodního původu, takže žádné složité chemické koktejly. K tomu se samozřejmě snažím jíst i dostatek mléčných produktů a taky ryby, ale s těmi trochu bojuji. Moc mi nejedou, ale když je to zdravé, tak se občas přemůžu ;-)

    • Ale koupání se v jezeru/řece i běhání - při měsíčku -  má také svůj půvab

      A zdravé ryby? Spíš tatarský biftek s topinkami...

      V tom rtuť a jiné chemikálie ze Spolany Neratovice rozhodně nejsou...

  • K doplnění potřeb těla se hodí (a jsou velmi zdravé) některá piva, červené a i bílé víno, bylinkové likéry, žaludeční likéry a mnoho dalších kvalitních alkoholických nápojů, které mají přímo zázračný účinek na lidský organismus. Abstinenti to sice mají jednodušší, ale na druhé straně nikdy nebudou plně fit. Ostatně jednodušší to mají třeba i hlupáci, ti se též netrápí složitostí problému.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit