Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • z Jégla je ti na blití?A koukal si do zrcadla nebo na svatý obrázek tvého vůdce Bureše,panečku to bys teprve vyblil i svoje vnitřnosti.

  • naučím a rád 🙂 jo pojď se mnou taky nic moc🙂

  • Vokoune já s tím nic neudělám ,jeden člověk nic neznamená. Podle reakcí takovejch vobejdů jako si ty, je vidět že se něco děje

  • pan Babiš ?Bartáku, Bartáku ?Bacha na Babiše víš jak končí co se sním daj do holportu.

  • Tak hňupové z PR agrovyžerto musí prostě reagovat neb Váš vrchní vládce ymrd Bureš první tak nakázal a ještě má Vaše spisy špíny.

  • Děkuju za opravu Vichý oceán si se nikdy nepřeťuk chytrolíne z agrofertova,prej blbečku

  • Od potratu komoušské čuby jako jsi ty babišovsdký pšouku mě takové označení blaží.

    Sr-čka jako ty zůstane jen nepotřebnou sra.kou stejně jako jeho zkurvenecká máti a syfilitický komoušský fotr.

  • Ty a to ho*no výše jste zjevně jeden a tentýž nejprimitivnější blb na netu.

  • Tichý oceán se píše s velkým V na začátku, blbečku.

  • Tak je to o době ve které všichni musíme žít. Nevybíráme si přeci kdy se narodíme...Každá doba má něco...války, hladomor, mrazy a ochlazení, globální oteplování, ČSSR, CCCP, NKVD, STB...atd. Pokud tohle je "extrémně korupční vláda" tak pak nevím co byly vlády a prezidenti za posledních 25 let...Dotační podvodník??stíhaný člověk??nebo STBák...vítám Vás ve světě dobra a zla...Dosud bylo jen zlo...teď je již naštěstí dobře...Ten chudák Babiš dal do toho vše jen aby rozbil a vyléčil tu dosavadní lepru naší republiky tradičních vlád..Mirdy, ČSSD, ODS atd...Šikanován jsem byl doposud, a také okrádán, systematicky zadlužován...Jsem obyčejný člověk, celý život pracuji, nikdy jsem nebyl na pracáku, a na Babiše jsem čekal až jsem se naštěstí dočkal. Kéž bych se mu mohl nějak revanšovat, za ten čas co pro nás obětoval, to zdraví, nervy atd...Držím palce pane A.B!! Kdo je a byl poctivec může být v klidu díky vám!!

  • Sloveso "vyvřiskovat" zde dlouhodobě používá jediný hlupák bez konkurence.

  • Jsi neskutečný blbeček!

  • Nauč se psát, balíku, a zase zajdi.

  • Nepodělej se!

  • vanhorne

    "A už chodíš i na velkou?"

    Potize s chozenim na velkou mas pravdepodobne ty. U vas na dilne asi mate nekde v rohu stary barel od nafty, nebo chodite do kopriv za dilnou. Ty obycejne zabloudis a octnes se tady.

  • Mule nikdy nezklameš. To je zas velká myšlenka.A už chodíš i na velkou?Asi těžko.A to vy jste tam na dílně všichni takoví chytří?

  • vanhorne

    "Bureš nalije do do podzimních voleb 150 000 000,00 Kč"

    Dejme tomu, ze v Cesku je 3 000 000 volicu, tak to uz nebude rozdavat koblihy, ale pecene Vodnanske kuratka a male pivo k tomu.

  • senil666




    Tohle bude
    extrémně korupční vláda. Očekávejme další šikanu obyčejných lidí a
    podnikatelů. Co jiného od babiše taky čekat? Babiš je zloděj, dotační
    podvodník, trestně stíhaný člověk, bývalý Stbák, co vědomě spolupracoval s
    Stb, a bude podporovaný komunisty. kam sme to za těch 28 let dospěli. Točíme
    se v kruhu. 

  • Vidíš Mule? Pokud TY tady zlostně prskáš a hážeš špínu, musí  být protiváha. Není nic veselejšího než si právě do tebe kopnout. Kopnout do drbana, který se zajiká zlostí při vyslovení jména pana ministerského předsedy.Kopnout do lůzy která neumí nic než závidět a žalovat. Na druhé straně je to krása. Ta tvoje obrovská bezmoc s tím vším něco dělat? Copak tady ty lůza rozdáváš karty? A co se spisů týká, odhalil jsi mně. No ale pověz, co s tím uděláš?

  • Výstižné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit