Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já bych na krabičky nalepila Zemana. Ta jeho kaskáda brad odradí snad každého.
    • škoda že tam nenalepí tebe
  • Ošklivá krabička se dá do hezkého pouzdra...
  • My nemáme chleba, a vy si v EU řešíte cigarety.
  • Dal bych tam rypák z vobamgutána!!!
  • Viděl jsem krabičku cigaret s portrétem zablitého Zemana; dostatečný důvod, přestat kouřit!
    • měli by tam dát spíše toho trotla Němečka
    • To musí zaručeně fungovat, protože ani poštovní známky se Zemanem nikdo nechce.
      • ne že je na nich Zeman,ale že je opět zdražili.Za ty peníze už nikdo dopisy ani pohlednice neposilá
  • Zas jen pokrytecký přístup EU. Označíme jednu z věcí, která zabíjí výstražnými obrázky a jiní věci ne.
    Co třeba alkohol? Nic nezpůsobuje? Nebo když chlastáte vy evropští úředníci, tak se nechcete koukat na ošklivé obrázky na lahvích s aakoholem? A co třeba zakázat alespoň v odpoledních hodinách v TV reklamy na alkohol? Taky ne? Chcete aby je vaše děti sledovaly? Nakopat vá do pr....
    • Kurňa to je ochlastů, kterým by chyběla reklama na chlast v odpoledních hodinách. To bych původně ani nevěřil. Protože kdo jiný by dal ty mínusy. *1*
  • Nejlepší je tabák na vykuřování skleníků.

    Když se z něj vyberou ty největší větve a umele se v mixéru, tak se dá použít i na vykuřování zobáků...
    • U nás v Rusku je to delikatesa.
  • Hepnarová začala kouřit v devíti letech a ve čtyřiadvaceti to úspěšně dotáhla na šibenici...

    Ty obrázky jsou slabota, lepší byl protikuřácký film, který jsem viděl kdysi za komunistů.

    Nyní, když máme tu demokracii, se ho žádná televize neodváží pustit, aby se soudruzi z Kutné Hory nezlobili...
  • Nedávno jsem četl jak to vyřešili v Prešově:

    Tu v tej pivnici, něpozvoli še kurici,
    kto še prichyci, temu še tá cigaretla hen tým horiacim koncom
    vopchá do rici.

    a bude mac po p.či.
    *15* *15* *15*
  • Pořídím tuto stylovou věcičku a jedu dál:

    https://www.muzskystyl.cz/wp-content/uploads/2013/08/koureni.jpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit