Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Americkej chuj a jeho ženy: Byla milenka zesnulého McCaina soudružka Pussynka špinavá coura z nádraží v Nuslích? *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • Ale ale soudruhu Nádeníku. Nezáviď. Musel bys prodat dům abys měl na večer se mnou.

      Jinak jsem dojata vaší péčí o mé zisky. Za včerejší noc mám 15 tisíc. *14* *14*
      Kdo umí jako já má se dobře. Kdo ne ten jen marně u piva čeká na návrat starých
      rudých časů. *15* *15*
      • Aha, takže odpověď zní Ano. Děkuji za upřímnost *1* *1* *1*
        • Utři si rudé mléko co ti ještě teče po bradě hošíku. O ženách jako jsem já
          si můžeš nechat jenom zdát protože na ně peníze nemáš a nikdy mít nebudeš. *15*
          • To je dobře náklady na léčbu kapavky a syfilis jsou prý vysoké a já navíc nemám rád silně ojeté věci *1* *1*
            • Zelenáč jako ty by tak dlouhou a divokou jízdu ani nezvládl. *15*

              Jinak si moc nefandi. Takových frajerů už jsem potkala. Stačí se usmát a předstírat
              zájem. Pak své peníze hned rádi přenechají mě.
  • co to je "opatrný feminista"? je to stejná hloupost jako "tak trochu těhotná" Buď mám za to, že ženy jsou rovnocenní lidé, a podle tho se i chovám, nebo ne a ten král se tak rozhodně nechoval.
  • další mrtvej zmetek
  • Asi to sem nepatří. Nicméně by mě zajímalo, zdali soudružka Pusinka se živí poctivě. Ona je na tom netu pečená vařená. Z toho usuzuji .................................
    • je to troll, ptž ty myšlenky by nedokázal vytlačit ani bezhlavý po lobotomii ...
      anebo je to dost "uschlej" psedosatirický humor, který ale asi nikdo nepochopí ...

      takže DNFT (Do Not Fedd Troll), zkrátka nereagujte na ni / ho *3*
  • hlavně dobře lezl američanům do řiti,jinak by už dávno visel,hlavou dolů
  • Osvícený bude ten Arabský panovník který řekne že ženy mají právo o svém životě
    rozhodovat steně jako muži. Že mohou nosit co chtějí a dělat co chtějí,.

    Každého chlapa který zahalování žen prosazuje bych do Bůrky na rok nacpala
    ať si ji užije. Bůh dal nám ženám krásu tak jakým právem nám někdo nakazuje ji skrývat.

    Už i ta představa Mohamedova nebe je pro muže. Krásné holky. Po nich jako dívky
    rozhodně netoužíme. Prostě potřeboval vojáky a tak jim sliboval kořist z loupeží za života a život v luxusu i po smrti.
    • To ti tečko nikdo neuvěří, protože víme že jsi stoprocentní bukvice. *15*
      • Tečku neznám. Jinak těší mě že stále máte mindrák z toho že vás na
        debatě poráží holka. Ráda sleduji vaše uražené ješitné mužské ego. *15* *15*
      • Myslíš blbe že ti někdo skočí na ty kradené nicky?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit