Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem ráda, že můj porod nikdo nepozoroval. Byla jsem tam jenom já s manželem a perzonál nemocnice. Druhý den se za mnou přijela na chvilku podívat tchyně s tchánem a moji rodiče a další návštěvy byly až doma po šesti nedělí. Chtěla jsem mít klid a potřebovala jsem se sžít s miminkem. Manžel mi byl velkou oporou. Taky jsem od něj dostala za odměnu krásný náramek s přírodními kameny :-) .

  • A pročpak nám toho černouška neukáží pořádně ?
    • Protože je černej jak bota.

    • R A S I S T O !

      • Děkuji za poklonu.
        • rádo se stalo...

      • KIMCID

        Tvé oslovení vysvětlit?Kde je co v Černoušková rasistické?

        • Jméno "Černoušková" se v rasistickém příspěvku TOM231 nevyskytuje. Potvrzujete slova pana Otavio Freire, spoluzakladatel společnosti SafeGuard Cyber: 

          „Rozsah problému je obrovský. 

          Šíření dezinformačních kampaní je umožněno neuvěřitelnou obtížností zastavit jejich šíření na sociálních sítích.“

          • KIMCID

            Jsi mimo přečti si to znovu!

            • Jméno "Černoušková" se vyskytuje ve Vašem příspěvku. Nikoli v příspěvku TOMy231

              • KIMCID

                Reakce na příspěvek:

                Co je v černouškovi rasistické??????

              • Reakce na příspěvek:

                Ty už taky nevíš čí seš, chodíš na pány nebo na dámy ?
  • Tak nevím, svět se asi zbláznil. I když byl jsem týden v Londýně a přijel jako hladovej vlk. Spouusta předraženejch tretek a kus pořádnýho žvance nikde. Tak to asi nějak bude.
  • Paní/slečna Terezie MERAVÁ nám poskytla zajímavý náhled do komnat těch, kterým mnozí diskutéři nesahají ani po kotníky. Těch, kteří slávu a dějinnou proslulost svých rodů budovali vlastními činy - ať na poli válečném, tak především diplomatickém... 

    Díky paní/slečně redaktorce za tento článek!

    • A jaképak to byly, ty rekovné činy ? Stačí minulé století.
      • Učebnice dějepisu nehodlám opisovat, promiňte...

        • ani není co

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit