Přejít na výpis diskuzí

Krásná kulometčice, která padla v bojích: Neopěvujte ji, zlobí se Kurdové

18.9.2016 12:32
79 příspěvků

Západní svět miluje silné příběhy. A právě takový je příběh krásné, mladé Kurdky, kterou západní média překřtila na "Angelinu Jolie Kurdistánu" a považovala ji za symbol ženského odboje proti IS. Dívka, která to uměla s kulometem možná ještě lépe, než s plotnou, nedávno padla v bojích, což...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • nonstop?
 • Levicové strany vrší jeden populismus za druhým a já už jenom čekám, kdy naslibují, že budou pečení holubi lítat sami do úst. Na řadu přišla samozřejmě také elektřina, která prý bude levnější. Komunisté a socialisté ovšem zapomněli, že oni zavinili prudký vzrůst její a nás daňové poplatníky připravili o miliardy korun. Naopak zásluhou pravicových stran nyní cena elektřiny klesá.

  Byl to kdysi velký hit, výroba elektřiny z tzv. obnovitelných zdrojů, čili z větrníků a fotovoltaických (slunečních) elektráren. A toho se chytili i sociální demokraté v čele s Jiřím Paroubkem a ruku v ruce s komunisty schválili zákon o podpoře výroby elektřiny z obnovitelných zdrojů. Jeho výsledkem bylo, že půvabná česká krajina začala být, čím dal tím víc poseta solárními panely, protože majitelé fotovoltaik dostávali od státu více než štědrou podporu. A tak cena elektřiny stoupala strmě nahoru a státní klasa přišla o miliardy.
 • Nikdo tě nečte a všichni na tebe séérou Americký Teplý Simone deebile
 • U soudruha předsedy KSČM už nemůže nic překvapit, nicméně tato zcela drzá lež je hodně za hranicí. Je smutné, že někoho takového si naši poslanci zvolili za místopředsedu Poslanecké sněmovny.

  V jednom rozhovoru pro Parlamentní listy šéf českých komunistů Vojtěch Filip prohlásil, že SSSR nikdy nikoho vojensky nenapadl. To, že náš vrchní soudruh je usvědčeným lhářem, je známou věcí. Už dříve mu redaktoři MF DNES dokázali, že jeho řečí o tom, že za komunistické vlády u nás nebyl nedostatek toaletního papíru, jsou pouhými výmysly a doložili to zprávou ze zasedání předsednictva ÚV KSČ, které se tímto problémem zabývalo.

  Nyní si ovšem dovolil dost. To, co řekl, je tak nehorázným výmyslem, za který by měl být citelně potrestán. Kdyby někdo řekl, že hitlerovské Německo nikdy nikoho vojensky nenapadlo, ale bylo vyprovokováno k válečným akcím, asi by si vykoledoval přesun do psychiatrické léčebny. A soudruh Filip v podstatě řekl něco hodně podobného.

  Komunistické Rusko (SSSR vznikl až v roce 1922) hned zkraje své existence začalo válku proti pobaltským republikám a Polsku, v tomto případě však nakonec bylo v roce 1920 chvála Bohu poraženo. Dále vojensky napadlo Ukrajinu, Gruzii a některé země ve střední Asii, které násilím opět připojilo ke své říši. Sovětský svaz v září 1939 jako spojenec hitlerovského Německa společně s ním napadl Polsko bez vyhlášení války. O něco později rovněž bez řádného vypovězení nepřátelství vojensky přepadl Finsko. To, že v obou případech navíc hrubě porušil mezinárodní právo, je jasné.
 • Amrdolove porusuji primeri
  • O tom co kdo je už nerozhoduješ ruskej teplej zmrdeee BTW z kádrového oddělení KSSSS
   • No Simonko vy taky ne tak že asi tak *3*
 • smrdí tu?
  • Ano smrdíš tu nonstop ruskej teplej deebile a ničíš debaty
   Táhni do plynu ty teplá komunistická swině
 • Tak to jsou oni, amrdólský swině proradný:

  http://www.stoplusjednicka.cz/historie-americke-zahranicni-politiky-krvave-hrichy-strycka-sama
 • Rozhovor Parlamentních listů s poslankyní kurské oblastní dumy Olgou Liovou nemá chybu. Natvrdo řekla, že v čele Ruska stojí gangsteři, země chudne, nemocnicím chybějí léky a policie s justicí jsou součástí kriminálních struktur.

  Úryvek z rozhovoru ke zdravotnictví ani nepotřebuje dalšího komentáře. „A lékařství? Nemocnice jsou bez léků, obvazových materiálů a injekčních stříkaček. Všichni pacienti si je musejí kupovat. Chybí odborníci. V okresních nemocnicích bývá zpravidla minimálně deset lůžek na jednom pokoji. Lékař specializovaný například na neurologii přichází jen jednou za týden. Ruší se stanice lékařské pomoci. V některých oblastech není ani chirurg. Dokonce i městské nemocnice připomínají spíše noclehárny.
 • Brejle s 10ti dioptriema má, teplouš Semjon Gayínek, imrvere přilepený na CRT monitoru, aby mu něco neuniklo, proto ani nespí teplouš!!!
  • Ano hniješ tu nonstop každý den ruský buuzerante BTW Semjone zlej trole hrdino Putine.
   Jména měníš ale je ti to k hownu ty chcípáku bez života protože IP adresy ani slovník neměníš.
   S tím hlasováním podvádíš moc okatě ty plus mínus 7 za vteřinu ruský teplý kookote
 • Tak tohle Kreml jen tak nerozchodí. Jeho chráněnec Edward Snowden chce zpátky domů do USA a prosí amerického prezidenta Baracka Obamu za odpuštění. Svoji současnou hostitelskou zemi tvrdě kritizoval za omezování lidských práv.

  Ten článek na webu lidovky.cz nemá chybu. Bývalý agent CIA Snowden nyní tvrdí, že dříve nebo později se vrátí domů a nikdy prý nepřestal sloužit Americe. Co se týče filmu o něm, tak fakt, že ho natočil usvědčený lhář a podvodník Oliver Stone, mluví za vše. Ten už se dříve veřejně blamoval tím, že natočil film o údajně skvělém kubánském zdravotnictví, který ovšem ukazuje havanskou nemocnici pro cizince, kam normální Kubánci nemají přístup. To, že běžnému kubánskému zdravotnictví chybí důležité léky a jednorázové injekční stříkačky se používají opakovaně, což je skvělá cesta k AIDS, jaksi levičák Stone zamlčel.

  To co se stalo Snowdenovi, však není žádnou novinkou. Už před ním hodně lidí prozřelo ze svého naivního obdivu k Rusku, když poznali tamní realitu. Jedním z nich byl také český vlastenec Karel Havlíček Borovský, který popsal svoje hodně nepěkné zážitky z tamního pobytu v Obrazech z Rus.

  Podobně vyléčený byl i francouzský prozaik a dramatik, nositel Nobelovy ceny za literaturu z roku 1947, André Gidé, který po příjezdu ze Stalinovy říše napsal reportáž Návrat ze Sovětského svazu, ve které velmi tvrdě zkritizoval sovětské komunistické poměry. Je typické, že nejvíce se za to do Gidého pustili tzv. levicoví intelektuálové, kteří ovšem v Rusku potažmo v Sovětském svazu nikdy nebyli. Koneckonců něco podobného se děje i v současnosti, Putin má rovněž nejvíce zastánců mezi omezenci, kteří jeho zemi znají akorát z ruských propagandistických webů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit