Přejít na výpis diskuzí

Krčál končí ve funkci ministra kvůli podezření z plagiátorství

17.7.2018 16:29
šar 11 příspěvků

Ministr práce a sociálních věcí Petr Krčál (ČSSD) končí kvůli podezření z plagiátorství ve funkci. Novinářům v úterý řekl, že nabídl stranickému šéfovi Janu Hamáčkovi svůj odchod. Hamáček jeho rezignaci přijal, premiéru Andreji Babišovi navrhl, aby se novou ministryní stala Jana Maláčová. Ta na ministerstvu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • A jako správný soudruh, dostane za lhaní, odchodné ve výši 144 000 a auto s řidičem na tři měsíce.
 • Tam naše politické strany dovedly tuto společnost a školství obzvláště. Maturitu deklasovaly na nejnižšší možnou úroveň, tedy dnes maturitu mají i ti, kteří by v předlistopadové době měli problémy se vyučit. Vysokoškolský titul si lehce koupíte na soukromé VŠ a diplomku 90% studentů opíše.Takto vypadá polistopadová společnost v ČR. Jinými slovy - kapitalismus po česku!!!!

 • Jak je možné opsat diplomku? Každý uchazeč má přece při jejím vypracování konsultanta a při obhajobě musí vyvracet námitky oponentů vůči jeho práci. To to nikdo z nich neviděl? 

 • Co jinmého lze čekat od tvora - momentálně jakéhosi Bc. krčála, který se spolčí s takovým ksindlem jako je nesmyslně populisticky žvástavý STb-cký komouš a megazloděj koblihář babiš. 

  Vždyť ten čobolácký swiňák je přímo insruktorem všech podvodníků, ....., tak co se někteří z nás teď tak diví. To co si někteří z nás zvolili, to tam máme.  .

 • Socani a komouši jsou jeden odpad. Čest a poctivost u nich budeš hledat marně. Všichni patří do kafilerie, xindl.
 • Podle současné legislativy není možné odebrat podvodně získaný diplom. Proto tedy navrhuji, aby v rámci této logiky nebyly odebírány ani falešné řidičské průkazy a podobně. V čem to, proboha  žijeme ?

  Kromě toho se zde jedná o naprosté porušení zákonů ČR. Jedná se o podvod v krystalické podobě.

 • Jsem připraven dělat ministra,naposledy jsem opisoval v 9 třídě.

 • P.P.Krčál,t.č.ještě ministr Soc.vécí ,sám na sobě poznal,jak ošidná a vratká je politická scéna,kontrolovaná dobrodruhy v opozici.Ono to vypadá tak,že se do ministerských funkcí postupně přesunou promovaní diplomanti s cizími diplomy,příkladem je již navržená p.Maláčová.Tam asi nebudou diplomové,závěrečné práce moci ti zoufalci tak vehementně posuzovat.Apropó-není to špatná vizitka práce našich VŠ ? A co ještě zaráží je to,že plagiáty odhalují"odborníci" i s pomocí pedagogů těch VŠ.To je již úmysl nějakým způsobem uškodit současné vládě.Seznam zprávy. cz odvádí pro někoho dobrou práci.Jenom škoda,že tuto práci neprováděli i u minulých vlád-i těch pravicových,určitě by se něco našlo."Škoda,no".

 • Ať je to s tím plagiátorstvím jakkoli, zachoval se čestně na rozdíl od jiných. Bureš je trestně stíhaný a drží se koryta jak h.vno košile. A ten ožralý hradní "symbol" nemá ani trochu cti, aby se omluvil za pomlouvání mrtvého Peroutky.

  • Občane,co mu zbývá,než odejít?Kdo má vydržet ty sprosté útoky v médiích?Není to žádný "med"vydržet a odvracet podpásovky.V Česku se to stává normou.

   • vanhorne

    "odvracet podpásovky"                                                                           Vsechno jsou podpasovky i hazeni klacku pod nohy nejakymi mafiany, jak tomu rika jeden trestne stihany soudruh estebak?  

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit