Přejít na výpis diskuzí

'Kreslená postavička', která svou výhrou dostala Obamu do kolen

6.6.2018 14:35
roj 3 příspěvky

Vítězství Donalda Trumpa v amerických prezidentských volbách otřáslo jeho předchůdcem Barackem Obamou víc, než se zdálo. Trpěl depresemi, záchvaty vzteku i bezmocí, odhaluje kniha jeho dlouholetého poradce Benjamina Rhodese. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Obama taky prisel po Bushovi jr., ktery v podstate odevzdal vladu USA do rukou "neocons" (dnesni deep-state) a byl tehdy obrovskou nadeji:
  https://www.youtube.com/watch?v=wnvCPQqQWds
  navic je to jedno z poslednich verejnych vystoupeni, kde byl Peter Seeger, ktereho mam rad a jehoz zivotnim kredem bylo, ze "Amerika" patri "obycejnym" pracujicim lidem.
  Obama take sliboval, ze ukonci valku v Afghanu a Iraku. Zanedlouho se vsak stal loutkou neocons a naopak rozpoutal nekolik valek, znamych jako "Arabske jaro". Jenze on uz ten system pak nebyl schopen vnimat, kdyz se stal jeho soucasti. To jsou same reci o demokracii a tak a clovek se v tom snadno ztrati.
  Trump dopadl uplne stejne. Take velke nadeje a pak poslal tomahawky na Syrii, jako "eastern eggs" a letos to zopakoval. Ted uz mu taky nikdo neveri a nakonec bude odchazet se stejnou ostudou, jako Obama. A to si zpocatku fandil, ze tu chobotnici deep-state porazi. Naopak ona porazila jeho.
 • už neví kudy , opička Judy..
 • Opice už bylo dost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit