Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pomáhat a chránit (cikány)
    a
    Buzer.vat a mlátit (slušné lidi)
    • Je to smutné, ale vyšetřování hluku vede běžně k tomu, že etničtí minoritníci si dělají jen náladu hudbou (my jsme zřejmě přenáramně citliví a neslyšíme s manželkou jeden druhého - haha) - výtah z vyšetřování policie a opravdu svědkové ve vzdálenosti 150 m nic neslyšeli. Bodejž by jo, spali - ale dle policie pracovali na zahrádce. Takže se ani nedivím současné situaci, Některé záběry tohoto soužití mám - zájem od policie - zeptejte se mne!!!!
  • Jak se říká cigánovi v obleku??
    .......
    ..........
    Obžalovaný povstaňte
  • http://skutecnosti.cz/v-cine-romove-neziji-protoze-se-tam-musi-pracovat/
  • Noto je toho kousek omítky .Cikánské gangy terorizují celá města a nic se neděje .Lidé by měli demonstrovat proti vládě a svým zastupiteským orgánům a ne honit cikány .Ti dělají co jim stát dovolí. *16*
    • Lidé by měli demonstrovat.....ale nebudou.......lidé mají šanci dát toto jasně všem politickým kašparům, ať to zařadí do svých programů, nebo ať táhnou, ale bez jejich hlasů. Zatím tuto věc slíbil řešit Tomio Okamura Uvidíme, kdo bude případně další. Všelijakých mítinků a předvolebních taškařic bude dost....potom něco v tomto řešit bude pozdě, pouze na dvě věci. *12* *16* *12*
  • Víte proč bledé tváře vymysleli auta?Aby cikáni nemuseli chodit pěšky *1* *1* *1*
  • Vyžeňme cikory na sibiř,bude po problému,oni makat nechtějí a neumějí,tam je nebude nikdo živit,nikdo podporovat,pochcípají sami,zmrznou a stane se znich fosilní palivo,alespoň nějaký užtek by z tohohle dobytka byl........
  • Zdegenerované bledé tváře nevědí co se děje a tak se nechávají manipulovat,jejich inteligence je nulová a jejich činnnosti žalostné!Zase dostanete po tlamě a bude klid *1*
    • Komu si ukradl pocitac a kdo ti plati pristup k netu?
      • Počítač a UPC na dobu neurčitou jsem dostal v kurzu počítačové gramotnosti v Teplicích od pana Kubery,protože jsem se umístil na prvém místě.To je opravdový demokrat a lidumil má rád i nás tmavé a pěkně se o nás stará.Říká vzdělání je na prvním místě.
        • Odkud ma ten Kubera penize na podporu (ne)gramotnych cikanu?To plati ze sveho?
          • Pan Kubera je primátor našeho města člen ODS a všichni cikáni v Teplicích volíme ODS! Peníze na podporu (ne)gramotných cikánů v rámci programu vzdělávání přichází z EU.Rády bychom pracovali,ale protože je práce málo tak se vzděláváme.
            • Pokud je mi znamo,tak cikani maji cca 170 organizaci-a je jasne,ze tyto organizace zadna EU nepodporuje.Co se tyka vzdelavani-tak proc jste se nevzdelavali na zakladni skole?
              Jinak slintas,nebot cikani voli pouze ta uskupeni,jez jim zaruci nekrestanske davky-a ODS muze zarucit pouze rozkradeni a zkorumpovani teto zeme.
  • Rozhodující otázka do nadcházejících voleb:
    Jak hodlá daná strana řešit cikánský problém?
  • Populismus a faleš takynovinářů na "Ihned" je tristní. Nadhodí článek o cigoších, nechají v něm lživé komentáře a pro jistotu a ochranu vlastních řití nedovolí diskusi. Tak proč to tam ti manipulanti vůbec dávají?! A každý, kdo nesouhlasí s tím, co tu cigoši dělají za bordel, je extrémista a radikál. Vezměte si ty chudáky cigoše domů, nebo je nastěhujte do vaší ulice a potom si počkám, zda budete zase prudit normální občany. *12* *16* *12*
  • Nedávno prý odstartovala do vesmíru první cikánská posádka. Zakrátko z noční oblohy zmizel malý i velký vůz. Berte to prosím jako vtip ale s takovou pověstí naše spoluobčany a nemusí to být zrovna cikáni, nikdo asi příliš milovat nebude. Velcí chmatáci kradou miliardy ale velké stádečko malých ale o to více přičinlivých mravenečků, dokáže nadělat stejnou škodu. Zvláště když jich přibývá skoro geometrickou řadou.
    • Bledé tváře startují do (_!_) a budou tam cobydup *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit