Přejít na výpis diskuzí

Kritizovaný festival Prague Pride oficiálně začal

13.8.2012 13:07
36 příspěvků

AKTUALIZOVÁNO/VIDEO. Praha má před sebou týden koncertů, výstav, večírků i diskusí o životě sexuálních menšin v Česku. Osm desítek akcí ode dneška do neděle nabízí druhý ročník festivalu Prague Pride, který v sobotu vyvrcholí karnevalovým pochodem hrdosti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Tak nevím. Z televizní obrazovky znám více jinakých mužů, ale daleko sympatičtější byli před tím, než začali být veřejně " hrdí" na svou jinakost. /Týká se hlavně moderátorů/.Od té doby, co ji všem veřejně a hrdě připomínají, jsou opravdu jiní . Ti, co s tím dnes a denně nechodí na trh, zůstávají stále oblíbeni. Je jich naštěstí dost, nechci je jmenovat. V minulosti to byl na př. p. E.Cupák, toho už jmenovat můžu, protože už nežije, nebo p.J. Marais, oba výborní herci a velmi oblíbení. Oni nikdy neměli potřebu vystavovat na odiv svou odlišnou sexualitu. Proč také? Když budou spolu žít dva muži, či dvě ženy, každému dospělému to bude jasné , bude to respektovat, protože na to mají právo a také se to tak děje. Proč o tom stále mluvit na veřejnosti? Proč pochodovat jako šášulové? Vždyť se tím zbytečně ztrapňují a na prestiži, o kterou tak usilují, jim to nepřidá. Spíše naopak.
  • V dnešní době vlády bulváru se zas tak nedivím. Je lepší se k tomu nějak jasně veřejně přiznat, než číst nějaké "ŠOKUJÍCÍ ODHALENÍ: NOVÁK JE NA PÁRKY"
   • Myslím si, že přiznat veřejně svou sexuální orientaci celému národu není nutné. Hetero to také nedělají. Proč rozebírat něco, do čeho nikomu nic není a co je každého čistě soukromá a intimní věc? Ale dnes "musíme" všichni vědět, kdo, kdy, kde, s kým a ještě i jak. Bohužel.
    • Však jsem psal, pro vyhnutí skandalizace celé záležitosti. Místní diskuze jsou hezký příklad, jak se mnoho Čechů dívá na nevětšinové sexuální orientace.
     Samozřejmě, že se o to vůbec někdo stará je zastřeleníhodné, pokud vám šlo o tohle.
 • Jak jsem šťasten že nežiju v Praze !!
  • Myslíte, že v jiných městech, nebo na vidlákově (čili venkově) nežijí lidé s jinou sexuální orientací? Vy je pálíte na hranicích nebo nabodáváte na kůly?
 • Ptám se kde je morálka kde je kodex výchovy a chování.Tato deviace by měla být rozpuštěna.Je to proti přírodě a jejím zákonům.Totální rozklad společnosti,sic tu 22 let žádná nebyla.Tady to je smetiště všeho tento absurdistán.Jak se říká,jaký pán takový pes.Když prezident Kikina tak ostatní taky,že.Může na mne sáhnout,lesba či buzna,tak ho sejmu bez varování.Doma či někde,ale né na veřejnosti.To je na pováženou.Kde jsou normální rodiny ? jsou ještě vůbec ? nikomu nepřeji nic zlého,ale toto je na zamyšlení ukazovat se a "cucat" na veřejnosti a to ještě v průvodu.Chudáci děcka,v hlavě budou mít guláš.
  • to mají stejně když je necháš čumět na bednu nabo je necháš střílet do lidí v PC hrách ..atd.
  • Děcka budou v pohodě, pokud je nebude vychovávat takovej guláš jako ty!
   • Taky buzerant??
 • Je pravda, že každý jsme nějaký, což však není důvod vyřvávat na ulicích všem ostatním, aby to taky věděli....Představa, že se svými sousedy z ulice vyběhnem na ulici a začnem hulákat my jsme normální...,my jsme normální.. hurá.... a přitom troubit na trumpetky, mávat mávátkem a k tomu poskakovat s odrhovačkou, že kdo není normální není Čech hop hop hop....by měl asi předem jistý scénář a to ten, že by nás brzo zabácli a zavřeli všechny do cvokhauzu či na záchytku, protože by nás měli za blázny..Tolerance je jedna věc a exhibicionismus věc druhá a tohle co se děje už je podle mého čistý exhibicionismus, na který většina lidí není zvědavá, protože každý si stejně na to udělá svůj názor, kterým se pak v životě řídí...
  • Dobryyy! *2*
 • Lepší průvod teploušů, než republika komoušů!!!
 • A jeje, to zas bude v aaalejich teplejch soulozniku! *8* *1*
 • Teplouši odporný *12* *12* *12*
  • Komouši odporný *12* *12* *12*
   • odporný antiparoubek *12* *12* *12*
 • Ať si klidně chodí kluci s klukama a holky s holkama, ale proč proboha mají takovou potřebu se prezentovat takovýmto provokativním způsobem? Nikdo není až tak zvědavý na to, jak si dva chlapy v tangách a s vycpanýma kozama strkaj jazyky do hlav. Chovaj se tak snad na veřejnosti ti takzvaní heteráci? Domnívám se, že současná společnost je vůči homosexualitě docela tolerantní, ale takováto propagace homosexuálům a lesbičkám určitě na popularitě nepřidá.
  • no k tématu, já si spíš myslím, že si SAMI UVĚDOMUJÍ SVOU ODLIŠNOST A NENORMÁLNOST a vadí jim to no a když nemohou jinak tak alespoň takhle sami chtějí získávat souhlas a pozornost ostatních. Jako malé děti tak vym,ýšlejí kumprštykle aby je dospělí brali a pod. tak i oni , co vím provokují? kdyby si sami mysleli že je to normální, tak by nevyžadovali pozornost a souhlas většiny. Víte měli jsme za totáče tři takové kolegy, ale i když jsme to všichni věděli, chovali se jak -no tak my zcela normálně, nikdo se nepovyšoval ani je nesnižoval. Kecali jsme o všem možném,.. protože nejen sexem a sexorientací je člověk živ... a co dělá v soukromí je každému šumafuk.... A možná právě že těm ostatním je to fuk, takm oni musí a musí furt vyžadovat.... hmm o co jim vlastně jde. Jsou to chudáci, *7*
  • Hmm, když můžou pochodovat fotbaloví fanoušci, odboráři, komunisti, tak pro ne homosexuálové? Mně je to šuma fuk a když mi někde překáží průvod průvod kohokoli tak se mu vyhnu.
   Nevím, jestli si chlapi (píše se to s měkkým i) vycpávají kozy stejně jako nevím, jestli si lesby cpou do slipů buřty, A pokud to dělají, je to jejich věc. A když se ti takzvaní heteráci chovají tak, že holka v kalhotách po mladší sestře, z nichž jí vylézá hol břicho a vzadu žlábek, když leze po klukovi, oblizuje ho a napichuje se přes přes rifle na jeho stopořený p.nis, to je v pořádku?
   • Pišta je buzík !! Pozor na něj !!!
    • A ty komunista!
   • Jseš Pišto buzerant, víš to?
   • Děkuji za opravenou chybu, člověk holt to po sobě nečte. Ale dovolím si polemizovat s Vaším argumentem a přirovnáním se situací, kdy, když takzvaně leze holka po klukovi, vidíte to stejně, jako když zvírazněným a provokativním způsobem leze chlap po chlapovi (případně žena po ženě). Hlavní rozdíl vidím v tom, že ten chlapec s děvčetem nemají potřebu ukazovat to, jak se mají rádi někde v průvodu s ostatními a případně se při tom pitvořit, navléci si extravagantní oblečky a zmalovat se jak na masopustní průvod. Smysl této akce mně skutečně uniká.
    • Tato akce nemá žádný roumný smysl.Ať se sdružují,ať chodí kluci s klukama a holky s holkama,ale nemusí se tato úchylkya PROPAGOVAT na veřejnosti.Ať si jdou na louku za město,nebo jinam do pr...e,ale nevidím proč se tito úchláci mají producírovat kterýmkoliv městem.Pražský magistrát a Svoboda asi k těmto"postiženým" patří.No a nakonec,,,každý hlas je dobrý při volbách,i tak je třeba se na tento "hanbinec" dívat.
     • Máme klasu na magistrátu předtím doktor blázen,tunel Blanka a nyní porodník,kterému to začíná švestkovat.Žijeme v nenormálním státě tak se tady dějí nenormální věci.Za mého mládí,když mě ve frontě obtěžoval tak dostal pár facek a byl klid.
    • Tak to by se ovšem měla většina Prahy sebrat a jít na Hetero Pride pochod!

     Podle mě je smysl téhle akce čistě provokace, pošťuchování, předvádění se a dětinskost.
 • Vážení, chci chápat a tolerovat homosexualitu, prostě být tolerantní, ale jako kluk jsem zažil v sauně v Podolí obtěžování homosexuálem. Mohu Vás ujistit, že to není pěkný zážitek. S průvodem nesouhlasím, k takové veřejné "prezentaci" sexuální odlišnosti není důvod. Dopadne to jako z cigány - čím víc provokují , tím víc je bude většinová populace nenávidět.
 • Už se těším, až vyrazí pedofilové, zoofilové nebo nekrofilové, oboje je stejná situace, pouze sexuální odchylka jiným směrem. Jsem zvědav, kolik politiků jim nabídne záštitu.
  • Není zde náhodou jeden dosti zásadní rozdíl,a sice fakt nutnosti vzájemného souhlasu?
   O ten nekrofilové,zoofilové a pedofilové(ať již hetero či homo) mrtvoly,zvířata a děti obvykle nežádají,resp.nesouhlas nerespektují-jedná se tedy o vztah takřka výhradně nikoliv oboustranně dobrovolný,a to je to co je třeba odsuzovat-nikoliv svazek osob stejného pohlaví jako takový.
   • Svazek osob stejného pohlaví je nenormální.Tento svazek může nahradit rodinu???Úloha matky,opravdové matky je nezastupitelná,tu nemůže žádný "kuloň" nahradit !!!!
    • Znám jednoho Bobra, jeho manželka vypadá jak chlap, a ještě hnusnej...
   • Zvířata i děti s tím často souhlasí, jak si málokdo uvědomuje. Mrtvoly jsou zvláštní příklad sexuálních pomůcek a nebo posedlosti zesnulou/zesnulým.
    Odsuzovat jsou třeba zejména lidi ohrožující své okolí, to což jsou většinou násilní pedofilové, nebo prostě násilníci. Pokud se se svou úchylkou ale dokáží vyrovnat a nadělají nic protizákonného/obtěžujícího, můžou snad být každému jedno. Ať se se svými představami a pochybně sehnanými fotografiemi ukájejí v temnotě svých osamělých sklepení do haleluja :D
  • Velká škoda, že jste nenapsal i co si o těchto (všech souhrnně) odchylkách myslíte.
  • Co spolu dobrovolně praktikují dva dospělí svéprávní hetero nebo homo jedinci, to je zcela jejich věc. Na rozdíl od uvedených příkladů.
   • Mýlíš se kdysi to bylo trestné, není to jejich věc .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit