Přejít na výpis diskuzí

Krize na obzoru? Nečas se s Peake nemůže dohodnout na novém ministru dopravy

16.11.2012 14:30
32 příspěvků

Spor premiéra Petra Nečase (ODS) a nejmenší vládní strany LIDEM o jméno nového ministra dopravy se dále vyostřuje. Nečas dnes uvedl, že reference na Roberta Vacka, kandidáta LIDEM na funkci ministra dopravy, byly mimořádně špatné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Však ona se šlápotka dohodne. Ostatně jako mnohokrát před tím. Akorát se vášníte.
 • Teda Češi, jak vám mám rozuměti, když zjišťuji, že si zhola nevážíte elity národa, kterou v tomto případě představuje, jak vy moderně říkáte ,koalice skupin občanů, kteří věnují veškerou páči tomu, aby spokojenost byla vaší největším požitkem!Pokud je mi známo tak vedoucí všech, jak vy říkáte demokratických stran, se snaží pro vás vybudovat věčný blahobyt.Jen ti nedemokratičtí komunisté závistivě hledí na to, jak se soustavně zkvalitňuje váš život!Máte dost toaletního papíru, banány hnijí v regálech s ovocem, když už vás ten blahobyt nebaví, můžete se volně uchýlit do přírody, různých kanálů ,pod mosty a podobně.A ti, které již to přestalo úplně bavit, nemusí vyhledávat nejbližší koleje, viadukty, ale stačí, když si v nejbližšíém bistru dají sklenku již tradičního českého elixíru nebytí.Vždyť vy jste už tak rozmařilí, že téměř už 10% z vás nepracuje,a vláda pak ve snaze o blahobyt všech musí dělat bilionové dluhy.Ještě že máme takové zachránce jako pány Krejčíře, Kožené a pod. kteří umně a prozřetelně vyvedli a skryli převážnou část státního majetku za hranice a čekají, až vám bude hůře, aby jej mohli vrátit a zachránit vaší životní úroveň!A proto by ste si měli hluboce vážit všech, kteří toto zajistili počínaje panem Havlelem, přes Klause, Zemana, Špidlu , Grosse, Topolánka a Nečase.Jsou to špičky národa a věřte mi , že nemáme dosti letištˇ,které bychom z vděčnosti po nich pojmenovali a na Petříně není dostatek místa pro jejich sochy.A vy pořád remcáte!
 • Samé lži.Zase se pěkně dohodnou a vláda na 99,9% přežije.
 • Myslím si, že v oboustranném zachování politických koryt se určitě najde zase nějaký kompromis a lumpové budou vládnout dál. *12* *12* *12* *16*
 • Co si vůbec lidem dovoluje, vždyť nemá žádný mandát od občanů *12*
 • ...jo,jo, ty tupý byrokrate a pohrobku komunistického myšlení....ani se snad nenaděješ a tahle mladá ale už politicky protřelá děvenka ti uřízne stranický pytlík, ani se neubzdíš...uvidíš...byl jsi to ty, kdo jí odkýval všechny její sviňárny s přechodem do vlády a založením její sekty-partaje, kterou nikdo nevolil....uvidíš, uvidíš....řiť si s tebou vytře...straníku přiblblý asi...třebaže se s tou klisnou udřeš jako kůň...hlupáku Nečasi Píková si s tebou řiť vytře, nebo jí budeš zobat z ruky na kolenou...dle mého názoru...
 • Je to plánované divadlo. Peak by měla OKAMŽITĚ SE VZDÁT VŠEHO, je to podrazačka, která nepřiznala 18 milionů, aby nemusela platit daň. taková prospěchářka nám vládne? A Nečas, Je to samolibec, zalíbila se mu moc, a vícekráte si ani neškrtne. A to moc dobře ví.
 • Prasata od koryta neodežete ani klacky.Zapomeňte.
 • Pidi strany se dostaly do rozhodování. Ve státě nerozhoduje rozhodnutí většiny voličů.
  Rozhoduje načechraná minipidikrůta, protože většina zástupců lidu se nedokáže dohodnout na nastolení nutnosti pragmatického přístupu k řešení problémů.
 • Vládne nám výstavní spolek lumpů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit