Přejít na výpis diskuzí

Krnáčová je primátorkou den a hned požaduje ochranku

27.11.2014 17:38
roj 10 příspěvků

Nově zvolená pražská primátorka Adriana Krnáčová (ANO) se bojí, že by při zkoumání velkých projektů mohla být v ohrožení. Hned po svém středečním zvolení proto požádala ministra vnitra Milana Chovance (ČSSD) o policejní ochranku, uvedla Česká televize.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Když už bude ochranka, mohla by zkusit alespoň vystrašit tlupu modrých ćorek. Ono už to tak i vypadá. Modrá rozkradačská tlupa se začíná obávat, že někdo do toho šlápne a věznice se začnou plnit našimi "demokraty".
 • Může mi prosím někdo vysvětlit, jak může Adriana Krnáčová pracovat jako http://www.mvcr.cz/clanek/vedeni-ministerstva-260932.aspx?q=Y2hudW09Mw%3d%3d a zároveň jako primátor HMP? Obě dvě angažmá na plný úvazek?!! Aby bylo jasno, věc nemusí odporovat platné legislativě, ale pracovně je to čiročiré chucpe. *13*

  Vox populi, vox Dei:

  "V 90. rokoch bola Sorošova slúžka. To je tá správna kvalifikácia na post primátora. Vie, na akú stranu sa prikloniť a čo od nej očakávajú mocní. Tvárna hmota s konformnými názormi, ktoré sa práve nosia. Za prachy predá aj vlastných rodičov, nieto ešte svojich voličov."

  "Silne neschopna, nesamostatna, čakajúca, čo povie troll Babis.... bez pardonu, bude to hotová katastrofa a hanba pre Prahu..."

  "... k financování nákupu státního majetku sloužily finanční prostředky ukradené z kont PZO (Podniků zahraničního obchodu) v zahraničí nebo tajných kont StB v zahraničí (Agrofert komunisty a agenta StB Andreje Babiše nebo Třinecké železárny spolupracovníka StB Tomáše Chreneka). Odhaduje se, že pézetky disponovaly 500 mil. Kčs na kontech v zahraničí ve volně směnitelných měnách. Kolik miliard nakradli estébáci a bylo uloženo v zahraničí asi nikdo nespočítá, zahraniční konta StB jsou v ČR tabu. Proto tolik tajemných firem ze zahraničí v naší privatizaci (např. Appian) a tajemných sponzorů politických stran (např. mrtvého Maďara Lajose Bácsiho a na exotickém Mauriciu žijící Radjiva M. Sinha /Milan Šrejbr byl jen výmluva/)." *10* .. http://outsidermedia.cz/andrejova-adriana/
 • Židovka a ještě slovenka.
 • Ochranku a hned teď?! Nemá čisté svědomí, anebo ví, že je pouhá loutka na magistrátu a tak se dělá důležitou...
  Došlo na má slova = že Stropnickému taťka dohodí plné korýtko...
 • Ono to také dobře vypadá, když se kolem ní potuleje neustále parta urostlejch policajtů v dobře padnoucích oblecích... něco jako popová hvězda...Někdo jí lituje, někomu je to jedno, někoho to štve, protože to stojí peníze navíc... ale účel se splnil. Mluví se o ní. a když se někde hne na veřejnosti, tak bude hned vidět.
 • No když je rozvedená a má tři děti tak už jen s ochranou !
  Jen nevím zda by spíše neměla sedět doma a starat se o děti , aby z nich nebyli takový
  nevychovanci jako děti Veroniky Žilkové !
  • také mě udivuje,že strachy je bez sebe a tuto funkci vzala.Opět budeme hradit z naších kapes zbytečné výdaje.Je to věc Prahy.žiji tam podivuhodní lidé,kteří maji drzost házet po prezidentech vejce,demonstrovat a dělat ostudu ve světě.
 • No holka vlezla do pěkného chlíva. Pokud ten hnůj začne rozhrabávat, vůbec se jejím obavám nedivím. *3*
 • Tak ať si ji koupí třeba v drogérii. Primátorská sesle není o jebání, Krnáčová! *1* *1* *1*
 • ... nestala se primátorkou proto, aby ji kdokoli tlachal do toho, co (ne)má dělat :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit