Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krnáčová, Válková, Kleslová, to je trojlístek k pohledání.Oni jsou za ANO, nebo za komunisty.Ono je to jedno.2 z nich byly soudružky
  • Příspěvky jsou trapné až nechutné, TOP 09 se zkompromitovala prostřednictvím pana Kalouska.
    Nechme paní Adriánu Krnáčovou dělat svou práci a za nějaký čas uvidíme.
    Ale z těch připitomělých komentářů je mi však nanic.
    • ... nikdo tě nenutí je číst, inteligente :)))
  • co je to za p i č u?
    • ... tvá ségra, blbe :)))
  • Babiš nas.re Kalouska když Hudečka přetáhne k ANO.
    • ... neboj, tebe nikdy nikdo nikam tahat nebude :)))
  • Ano s odpadem společnosti se nejedná . Takže TOPka je venku ze hry. *14* *14*
    • ... přání otcem myšlenky zoufalce :)))
  • Není to nahodou nova Kočí nebo Kačka Žak nebo jak se ty všechny Barbíny jmenujou běžte vařit a starat se o děcka kuaaa *16* *12* *13*
    • Je to ještě horší! Biomasa byla snad z Mělníka, blonďatá bestie byla asi z Prahy, někam do t= Ostravy (či kam) se přihlásila jen kvůli volbám. Ale tohle je z dráteníkova a velmoci na výrobu a export myších pastiček. Česky mluví jjako Gustáf, práce za ní veškerá žádná, no je na tom asi tak, jako ten Burešův šunkovej salám, se čtyřkou, kde nejhorší známka je 5. Jestli nikomu nevadí človák jako člen české vlády, tak mně ano. Ještě víc mi vadí človena jako pražská primátorka (ne, že by se mi líbila ta kolozubá viagrová likvidátorka přestárlého génia).. Doufám, že se ostatní, co to můžou ovlivnit, vzpamatujou a radnice bude pro Pražáky a ne pro kdejaký přiběhlíky a lovce postů a prebend a výdělkových možností.
    • ... nejsi náhodou dementní cigoš tečka?
  • ostapkotab
    ta soudruzka je neskutecne oskliva *12*
    • ... narozdil od tebe, ze :)))
  • To by mne zajímalo, jestli Babiš to oHudečkovi řekl, nebo je to jen záměr presstitutů k naštvání se kidí proti Babošovi.... Tak hloupej snad není,,,,, .
    • Hudeček bude dělat primátora jako nestraník za ANOfert... *6*
  • Nakopat šmejdy z TOP09 do prd...
    • ... neopisuj, blbe :)))
      • Antiparoubku, neotravuj.
        • ... to ti nemohu udělat, blbe :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit