Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rozfackovat mu čumák do čtverce a pak ho zkopat do trojúhelníku!!!
    • udělat z něj biomasu!
  • Krnáčová ještě pozná, coza blechu si pustila do svého kožichu. Pokud se jej nezbaví, její koryto primátorky bude vykoupeno mnohými neklidnými nocemi. Mladý Stropnický je typickým produktem vygumovaných zelených a kde čeho, co jenom škodí.
  • Fracek na pár facek. *1*
  • Zjišťuji (a né jen já), že je zbytečné psát jakékoliv komentáře, pokud se bude nadále zapojovat svými ubohými komentáři pan Antiblb. Zřejmě trpí komplexem méněcennosti.
    • Nereagovat na něj, a je to.
    • Zdravím, a nebyla by to chyba přestat psát reakce a komentáře?? Příspěvky dotyčného si může každý odmyslet a reagovat jen na to, na co má zájem odpovědět. Koneckonců jeho komentáře o něm něco vypovídají a každý si obrázek udělá sám.
  • V článku jsem nenašel vyjádření pana Stropnického k této záležitosti.
    • Mirku, pana ..???? *1*
  • Pak to tak v té Praze vypadá, když to řídí takoví smrkáči.
    • ... chtěl bych vidět vaši náves, balíku :)))
  • Zelený magor další abonent do lochu, co vzešlo od zelemých trotlů bylo proti občanům. *12*
  • šmejd jako táta. Shnile jablko už v mládi. Nikdo potrestán nebude.
  • A ještě navíc se to pak pokoušel zamaskovat (nevinným obličejem?).
    Tak, ještě štětinku pod nosem, patku do čela opačně-koho mi to jen připomíná? (Prý to nacvičoval hodiny před špíglem).
    • ... jsi neskutečná nula, moulo :)))
      • Pravil o sobě, navíc pravdomluvně, antiblb = antirath, když se v ústavu podíval do zrcadla ! *7*
        • ... tečou ti z koutků slíny, balíku?
  • Ještě je v zaměstnání? Chtělo by to další posudek, jestli je ten předmětný posudek správný. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit