Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No Bóóóže, tak si místo kafe dám čaj. *2* *2* *2*
  • že by Euro

    https://www.novinky.cz/ekonomika/408943-italii-ceka-dvacet-ztracenych-let-varuje-menovy-fond.html
  • Jo maso.... Já řeru lidi, musím je mít rád!
  • Blijec pitomec a americká filcka Simona jsou z jednoho hnízda..há..há
  • felix.julec
    Pro nick:"bijec pitomečků"
    Vy jste tak jednoduchý,nebo jste za ty "vtipné komentáře" někým placen?
    • Čau rudej fašisto! Jsme kolegové!
    • Ani jedno nebude pravda. Jen se dobře baví, což já sem chodím dělat taky. Čest!
  • ... loučím se, nepatřím mezi tupce, kterých smyslem zábavy je hlasovat proti chytrákům :)))
    • nejlepší řešení! Smrdíš tady. Ovšem jako obecní hlupák a vyvrhel jsi nepostradatelný!
  • Snad taky záleží na tom, kolik lidé v místě vydělávají, ne?

    Musí tam být nějaká rovnováha příjmy/výdaje, jinak by v místě žili jenom zbohatlici odjinud.

    Mladší synek byl teď deset měsíců v Londýně, jako agenturní brigádník bral minimum, sedm liber/hodinu, tady by s tím byl hvězda, tam studoval a byl rád za stipendium, jinak by na ubytování neměl.
    • ... kdo by také stál o neschopného nevzdělaného hrošíka na mytí nádobí v Česku, že :)))
      • ... to to ale trvalo, než primitivní Hroch pochopil, kdo je zde zrovna k smíchu :)))
        • jasně že největší kašpar do kterého si lze kopat kdykoli - jsi tady TY. A nic s tím neuděláš.
  • Kafe za 200 Kč. Když se mi to bude zdát hodně, tak si ho nedám.
    Třetinka piva v Monte Carlu stála 1 200 Kč.
    Na Marsu bude stát asi jedno kafe jednu miliardu, na Měsíci bude asi za desetinu.
    Přeji hodně zdraví.
    • ... s tebou bych si nedal ani kofolu za 4 kačky, ty známý trapný vypatlanče :)))
      • Bijče pitomečků, ale já jsem tě nikam nepozval a kofolu já nerad. Proč by jsi měl chodit někam s vypatlancem, moje sousedka má kozu ráda ti ji půjčí, můžeš se jít třeba pást.
        • ... ano, to je přesně tvá úroveň, udělal jsem z tebe levou zadní vesnického pastevce :)))
          • Ano jsem z vesnice, která má více jak 100 000 obyvatel. Nic nechápeš, sousedka má pořádnou kozu a tu by jsi potřeboval aby jsi se mohl napást. Protože, tvoje máma tě málo kojila a ty by jsi potřeboval ještě mlezivo, protože se chováš jako kojenec co má hlavě vymalováno. Pokud nevíš co je vymalováno, to znamená vybíleno a vybíleno znamená prázdno. Bijče pitomečků jsi můj borec na Nobelovu cenu za tupost.
      • Tebe blijce pitomce poseru, kdy se me bude chtit, ty hovnozroute..hi..hi
        • ... největší primitiv na netu pokaždé dělá, co si zamanu, díky, ubožáku :)))
      • Naše banka ti 4 KČ bezúročně půjčí, jako zástava nám stačí tvůj obytný container.
        Imbecile!
        • ... dostal jsem degena, kam jsem potřeboval, ty ubohá troska, na kterou již kálím :)))
  • tyhle články meloucí všechno dohromady jsou k ničemu.
    Hodně moraváků vám po návratu z Prahy řekne, tam je ale draho.
    Jenže tím míní ty hlavní restaurace v centru Prahy které jsou hlavně pro cizince,.
    Mimo hlavní ruch jsou ceny jídla i alkoholu srovnatelné s moravou.
    • Souhlasím.
  • Blbý článek a ještě blbější diskuse.
    • ... ty nula :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit