Přejít na výpis diskuzí

Kšeft je kšeft: Dáte si halal potraviny od Okamury?

26.7.2019 17:20
Václav Štefan 9 příspěvků

Kde si v Česku může muslim koupit halal potraviny? Třeba i v obchodu šéfa islamofobního hnutí SPD Tomia Okamury. Aneb další úsměvný příběh o pokrytectví předsedy Svobody a přímí demokracie.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Eritrejec v Německu shodil pod vlak ženu s osmiletým chlapcem, dítě zemřelo

  https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/511784-eritrejec-v-nemecku-shodil-pod-vlak-zenu-s-osmiletym-chlapcem-dite-zemrelo.html


  Schvalne koho by ted obohacena matka mrtveho ditete volila za politika muti Merkel nebo Tomia? Pokud Tomia dejte plus

 • Wolfcastle

  Furt lepší tisíc populistů než jeden sluníčkář! Schválně kdo udělá víc škody?

 • Tak jako kapšárek zůstane kašpárkem, komouš komoušem, tak P.i.tomio Ka..můra zůstane i nadále jen populistickým šáškem.

  Podstatně horší je skutečnost, že tomu nepovedenému užvaněnému kříženci řada českých lidiček jeho žvástavé kece stále ještě "žere".

  • KIMCID

   Ať ti neprdne cévka Novák

   • Až po tobě zeMANofilcko.

    A slibuji ti že už na tvé tupé pindy je to ode mne poslední reakce. Takový koblihopšouk jako ty mě nestojí ani za otření bot od hnoj. a opotřebování klávesnice.

    • KIMCID
     Jistě takovej rudej komunista jako ty má přeci tvrdou kůži
 • dante

  Okamuru nazývají novináři zbaběle populistou a co je Ukrajinský prezident Zelenský který dal i název své strany Sluha národa 100% populistický to je klasický populista a Demokraté to záměrně nevidí nebo že by vidět nesměli !!!!

  • Zelenský není tak hrozný jako třeba Merkelová, protože Zelenský není islamofilní aktivista.
 • T. Okamura není islamofob. Je zapotřebí nezaměňovat realistu za islamofoba. Pojem "islamofob" je demagogický argument sloužící k dehonestaci zodpovědných občanů, kteří si dovolují nepodvolovat se pravidlům autocenzury v intencích probruselské politické korektnosti. Lidé projevující soudnost a smysl pro realitu jsou vystavováni snahám o ostrakizaci a nálepkování jako xenofobní či islamofobní osoby nepřátelské islamofilním politikům. Skutečný demokrat není islamofilní aktivista. I v případě Okamury platí, že za každého politika mluví především jeho skutky. Mnoho politiků kritizujících Okamuru zaujímá falešné pózy ad hoc, aby za pomluvy utržili zase nějaké politické bodíky. Probruselská politika, která podporuje migrační šílenství, islamizaci, afrikanizaci a další nežádoucí a protidemokratické jevy, paradoxně a zároveň logicky generuje politiky typu Okamury, tedy skutečné demokraty a vlastence.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit