Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tomasperny

    Tohle je fakt šílenost a vlastně by mě nenapadlo, že jsou úřadu v domech, kterých se týká nájemní smlouva. To se pak samozřejmě ta státní správa docela dost prodražuje. Jako znám pár správců budov, kteří si na tom docela dobře mastí kapsu, to je pravda. Na druhou stranu pak dává smysl to centralizované úřednictví, jak o tom čas od času někdo mluví v médiích.

  • Jako břitva, ale popisuje to reálně…

    http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Martin-Koller-BIS-dokaze-podelat-naprosto-vsechno-mam-s-ni-zkusenosti-443400
  • Vždyď to už zprivatizováno dávno je. Parlament a sněmovnu mají zprivatizovány poslanci a tzv. státotvorné strany (ODS + další strany sametové národní fronty) - zákony se tvoří a schvalují tak, aby vyhovovaly jim, pokud připravené kulinky prohlédne někdo jiný, tak se zalepí dodatkem a připraví se jiné.
    Policii má zprivatizovánu Český statistický úřad - když mne několikrát vykradli, první starost policajtů byla, zda je škoda vyšší než 5 tis Kč (Je-li menší, není to trestný čin a není co řešit). Pokud je škoda vyšší, zpracují podrobné stastistické hlášení o krádeži, které za měsíc odloží s odůvodněním že se pachatel do měsíce nepřihlásil. V platnosti pak zůstává pouze varování (které musím podepsat), že pokud pachatele zjistím sám, nesmím údaje o něm zveřejnit, jinak bych byl trestán za porušení práv zloděje.
    Průmyslové podniky jsou buď zavřené, nebo v rukách cizích společností,
    Banky jsou cizí, a kdo řídí ČNB?

    Tak co, proboha ještě chcete privatizovat
  • Vážení "nedohledatelní" vlastníci a kamarádíčkové! Nemám chuť platit daně, které končí ve vašich soukromých kapsách a financují další nekalé činnosti.
  • vanhorne
    "s nedohledatelnými vlastníky".Ja jsem jeden z tech" nedohledatelných" ale kdyz jsem se chtel udelat "dohledatelným", muj dobry kamo na ministerstvu mi sproste vynadal a rekl ze, by z toho byl obrovskej prusvih nejen pro nas dva, ale i pro hodne dalsich dobrych kamaradicku.I kdyz mne svedomi trapi, musim dale zustat "nedohledatelným". ☺☺☺
  • To se to pronajímá a platí kamarádíčkům nájem když to nakonec zaplatí občan. Takových nesmyslných a zbytečných úřadů a poplatků
  • zprivatizovat. Kdyby byly policie a armáda soukromé subjekty, které by si každý najal podle svých potřeb a zájmu, to by se ušetřilo. Ostatně parlament už soukromá instituce je. Jsou tam soukromé subjekty které hájí zájmy svých malých stran. Ovšem placené jsou nestraníky a těmi, co si jejich služby neobjednali. Kdyby si každý najmul svého soukromého poslance a soukromou stranu, nemuselo by se platit ze státní kasy nic. Tak bychom se dostali k americkému ideálu kde mají soukromé armády a bezpečnostní služby, soukromou centrální banku FED soukromé strany které hájí zájmy svých sponzorů namísto zájmu Amerických občanů....to byla před dvaceti lety i vize papá tunela a jeho zlodějského dítka ODS.
  • Ti nahoře nemají chuť přemýšlet kde ušetřit. Mají dost práce s vymýšlením, kde něco urvat do své kapsy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit