Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už to uhájil, vždyť tam získal nejvíce hlasů.Přeji mu to
  • přebarvený komunista Tubera, aby se tam neudržel, v tomto krypto komoušském státě, kde za nitky tahají bývalý bolševici.
    • Co to meleš za nesmysli.Tím je komunista a estébák Babiš
      • především si oprav gumíku gramatické chyby a jinak, to že je Babiš estébák neznamená, že sekta přebarvených komunistů ODS je svatá, naopak. Za doby jejího vládnutí nám prokázala, jaké zlozvyky si přenesla z rodné KSČ. Nevěř všemu, co ti gumíku naservírují média, pravice v Čechách neexistuje.
  • Jeden z mála v ODS, který nekecá a dělá. A problémy vždy nazývá pravým jménem.
    • vtip dne
  • Mělo by se uzákonit, že na čtyři roky a dost. Aby se dostalo na nás všechny.
  • Jaroslav Kubera je znám, mimo jiné i svojí kuřáckou vášní.

    Je jedním z těch, kteří jako by měli šamotové průdušky.
  • Asi je to dobře.Sice, jako ostatní nic kloudného neudělá, ale alespoň je s ním sranda!Ještě bych dodal, že by mohl častěji nosit tu kravatu s prasátkama.Ta mi vždy připomene, že je z ODS!
    • to je dost málo, když politik má dělat pro lidi, pro srandu jsou tady kašpaři. No nic, žiju v Blbákově, tady je pohled trochu jiný než za humny.
  • no to je ale štěstí , šoumen na každý den *6*
    • copak soudružko, tenhle šoumen vám nevadí? Jak by taky, když je z vaší líhně.
  • Jóóóó, mafie.........Každý na někoho něco ví..........
  • Teplice to nechápu.Člověk vyhulený a mozkem chudý,který dělá nesmyslné návrhy a likviduje to co funguje,Byl jsem ve Wien a pozoroval jsem jak tam obchodníci před krámky uklízejí sníh,domovníci před domem rovněž a tady je díky jeho nápadům bordel.Jméno Kubera mi připomíná takové sudetácké.On sedí na dvou židlích a přitom Teplice pěkné lázeňské město to bývalo a nyní hrůza pohleďet.Kdo tuto kreaturu může volit.Zase jen vyhulený volič ODS.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit