Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Svojí nerozvážností kubánci přišli o název "Ostrov svobody"!
    Nově se jmenuje "Ostrov poroby"!!!
  • Kuba bude naštěstí brzy členem NATO.
    • Zloději a zm.de!!! *12* *11* *12* *11*
      • na Prag pride bych vám naložil *12* *11* *12* *11*
  • Slabomyslnými texty to zavalilo všechny standartní příspěvková fora. Zakomplexovaný zakuklenec chtěl toho hrozně moc moc říct.Doma a ve svém okolí je TO beztak pro srandu a posměch.Ale tady PC je proti němu bezmocné.A tak TO šije do kláves, co síly stačí.Samozvaný nadělovač rozumů by tady chtěl svinit stránky asi na věčné časy.Takový Zorro dopisovatel.
    • Je to holka. pokud ti to vadí vyhledej pomoc sexuologa.
  • Svojí nerozvážností kubánci přišli o název "Ostrov svobody"!
  • Skinheads
    Našimi komunisty tolik vychvalované zdravotnictví „ostrova svobody“ připomíná hlavně nelidské poměry v nacistickém vyhlazovacím táboře v Osvětimi. V zdejších psychiatrických léčebnách jsou vražděni lidé!

    Castrovi a jeho bandě na lidech ve skutečnosti vůbec nezáleží. Oni jako všichni komunisté se rádi ohání hesly typu vše pro člověka apod., ale praxe bývá jiná. Člověk je pro rudochy pouze výrobním prostředkem a nikoliv lidská bytost. A tak kubánští komunisté nechají trápit psychické nemocné lidi hladem a pak je ještě pro jistotu dorazí koupelí ve studené vodě, protože cos takovými, kteří nevytváří hodnoty a jsou nám k ničemu.
  • Otevřel ambasádu, prdlajs, hlavně otevřel bránu korupci, zlodějinám, drogám, prostituci, hazardu, prostě demokracii po amrdólsku!!!
    • přéééésně,vivat Gottwald,sláva Novorossii,sláva Gazprom
  • Skinheads
    Byl to neobvyklý pohled na lavičku fotbalového mužstva, kde seděli pouze členové realizačního týmu. Přesně to se stalo kubánskému reprezentačnímu mužstvu v Kanadě. Náhradníci se rozhodli žít v lepších podmínkách a ve svobodě a oslabený tým tak prohrál 3:0. Za relativně mírný výprask vděčí Kubánci jenom vynikajícímu brankaři.

    Kubánský trenér o této aféře zpočátku nechtěl vůbec mluvit, protože měl strach z případných komunistických represích, a teprve po delším naléhání kanadských novinářů připustil, že kubánských sportovním výpravám do zahraničí se to stává pravidelně.

    A nejen jim, je známou skutečností, že ročně riskují mnozí Kubánci, tzv. balseros neboli „voraři, plavbu na chatrných plavidlech přes Mexický záliv na Floridu, aby unikli z Castrova „ráje“. To je zkrátka nezpochybnitelný fakt. A jestliže stovky tisíc lidí takto utíkají, tak Kuba není tím ideálním místem pro život. Sám současný kubánský vůdce Raul Castro připustil, že z oficiálního kubánského průměrného měsíčního platu se přežít nedá.
    • Kubu navštívil americký politik, poprvé od konce války. A otevřel tam ambasádu?
  • na co si to tady jako hraješ! Od kdy ty lopata od popelnic se tady vyjadřuješ ke všem přispivatelům?Od kdy sprostá chátra z umaštěné garáže má přístup na net?Hodit na tebe síť, i když to by bylo málo.Ty jsi akutní případ.Ty potřebuješ odchov za drátem.
    • Skinheads
      Já jsem holka. Pokud ti to vadí vyhledej ihned odbornou pomoc sexuologa *1* *1*
      • těžko věřit že to pro tebe musím psát znovu ale asi jsi natvrdlá .téma je:Kubu navštívil americký politik, poprvé od konce války. A otevřel tam ambasádu *3*
        • Skinheads
          aha. a jak s tím tématem souvisí vaše urážky a sprosté napadání co? Nijak. *1*
          • Skinheads
            Já jsem ale reagovala na sprostáka nad tebou víš *15* *15* *15*
            • se.eš si do úst,smutné *9*
            • Skinheads
              Napsala jsem pravdu. To zda věříš či ne jsem nikdy neřešila *5*
            • v jiném vlákně??
              to ti tak věříme *7*
          • prosím jediné sprosté slovo které jsme použil .


            teď totiž lžeš, ani jedno nepadlo. *16* *16* *16*
  • Na Kubě se Semjonovi bude líbit, je tam teplo!!!
    • Skinheads
      Ivane nejsi vtipnej ale jen ubohej
      • A ty?
        • Prej se s tebou nechce bavit, buď rád, s tím pitomcem se stejně není o čem bavit, on je tady placenej blbeček!!!
          • Skinheads
            Já nejsem nikým placena. Ty jen nesneseš jiný než Kremelský názor.

            Ty tu s ukradenýj jménem o morálce nekafrej. Ty ne.

            Neboj udělala jsem si nové jméno přes facebook a Tiscali. to už neukradneš ubožáku *12*
        • Skinheads
          Já nikomu měsíce nekradu jméno ani identitu.

          Pokud ti jeho chování přijde normální tak se spolu nemáme o čem bavit
          • A teď lžeš a sama jsi se usvědčila .Kradeš nicky a před časem i facebokovou identitu i s fotkou.

            Jsi sprostý lhář nic víc!!!!
            • krok správným směrem.tak že se ještě nauč držet se tématu a bude to OK *3*
            • Skinheads
              Já jsem nikdy neměla problém s jiným názorem
              Vadí mě ubořžáci jako vy kteří kradou jména a identitu *12*
            • když nesnesete jiné než americké názory tak nelezte na svobodnou debatu

              super doufám že se tihle heslem budeš řídit hlavně ty a neboj vždy ti to připomenu *3*
            • Skinheads
              Proč jsem si ji nenechala? Protože si ji okopíroval a používal zdejší chmaták
              jmen a nicků. Ukradl každý nick který jsem si udělala.

              To co tu předvádíte je StBácký humus. *12*
              Když nesnesete jiné než putinovské názory tak nelezteč na svobodnou debatu
            • a proč jsi si ji nenechala nebo tu před tim s tou buchtou?no protože by tě někdo mohl žalovat co srabe....vidiš že lžeš
            • Skinheads
              Ty manipulátore o jsem popřela co? *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12*
              To je fotka z mojí rodiny kterou mám na facebookové stránce.

              tak co jsem ukrtadla? komu? Sobě? Jdi se léčit

              Překrucuješ moje slova a ještě lžeš. *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
            • tak vidíš právě jsi popřela svůj předešlí příspěvek...tak že lžeš *10*
            • Skinheads
              A proč jsem změnila nick cio? Protože ho neustále kradete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
              Když řekneš A tak řekni také B ty pokrytče.

              Fotku jsem si dala jen proto abych se odlišila od zdejšího chmatáka nicků který měsíce
              krade moje jméno a identitu. Ta fotka je na mé facebookové stránce.

              Jsi sprostý lhář ale neboj. Nick už se dělá na 100 variant aby ho už nikdo z vás nemohl
              ukrást
            • Je to asi tři měsíce kdy tě falešný admin upozornil na ukradenou fotku v profilu. A tys hned na to změnila jak fotku tak nic.V následné diskusi jsi se vymlouvala že je to dítě z rodiny.Tak proč jsi si ji nenechala?Ha?
              Od té doby jsi už změnila nejen nic ale i fotky.Jak věřit člověku co se převléká jak had.?
            • Skinheads
              Ty lžeš. Vy tu měsíce kradete moje jméno a identitu.

              Žádnou fotku jsem neukradla .

              Jste největší ubožáci na debatě. Jen proto že jsem měla jiný názor se chováte jako křestanští
              nebo komunističtí inkvizitoři - špiníte a pomlouváte.
  • Skinheads
    Lidé, kteří mají moji velkou důvěru a Kubu navštívili popisují tamní situaci tristně. Například Markéta Pilátová popsala v Respektu jak v této perle Karibiku pila karcinogenní žlutou limonádu, a jedla maso do kterého bylo umleto snad všechno. V baru hotelu kde bydlela, byla svědkem scény, jak obstarožní Zápaďák hostil tři mladé Kubánky hamburgery, samozřejmě ne v rámci Armády Spásy. Chtěla mu vynadat, jenomže ta děvčata měla evidentně pořádný hlad, a tak to nakonec přešla. Poté navštívila manželku disidenta, které odevzdala léky pro jejího uvězněného muže. Ona žena je zamíchá do kakaa a odnese manželovi do věznice, protože jinak by její partner umřel. Dále Pilátová upozorňuje na skutečnost, že čtvrt, ve které ona nebohá žena žila by se všude jinde jmenovala slam.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit