Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Připomenu českou RPG -Kingdom ComeDeliverance, taky světovou pecku. Objevili se přitroublí  novodobí rasisti, kteří řvali, "jak to, že tam nejsou černoši"?! A bránili hře, aby vůbec v několika státech mohla být distribuována. Ti rasisti naruby nechápali, že příběh se odehrává ve středověkých Čechách. O kterých neměli ani ánung, kde se nacházely. A ten nemají ani dnes. 

    Když ale tito šílenci chtějí natočit Johanku z Arku jako černošku, apod. zvrhlosti, tak převrací dějiny a fakta. Konečně, v každé druhé TV reklamě na cokoliv jsou pospolu černoch, Asiat a běloch. Nebo v nějaké kombinaci, byť reklama na Old Spice je čistě rasisticky pročernošská a ta nikomu neva! 

    Zbývající TV reklamy povinně ukazují "Hipstery", v reklamě na cokoliv. Většinou ale nepěstěné (plno)vousy  jsou fakt trapné. Má je lékárník, sládek, otec rodinky při jakékoliv činnosti a další a další... a tohle fičí cca 5 let. Bez "plnovousu" do reklamy nelez! 

    Něco je ve světové společnosti špatně a mně točí, když ty světové kraviny přebíráme a podporujeme.😈

  • KIMCID

    Ano mám dva nicky.A to díky vám

  • Pavel.Jegl

    Mám jen jedno jméno, žádný nick a jen jednu podobu - na rozdíl od vás, Kimcide. Václav je kolega z redakce.

  • TheGGG

    žádná fáma o černé ciri, to byl fakt, netflix původně hledal BAME herečku a pak po průdké kritice od toho ustoupil, jen aby vychcaně tajně (jak je pro liberální kulturně marxistickou sebranku typické) obarvil x jiných postav... takže ten odpad od netflixu se knihám ani hrám nepřiblíží...

  • KIMCID

    Nijak zvlášť protože já znám svět Zaklínače nazpaměť.A Václav Štefan je vaše druhé jméno?

  • Geralt z Rivie, Zaklínač... polská věc, která na herních pultech světa získala své jméno. Znám - hrál jsem to. Patří to k tomu nejlepšímu, co je na trhu. Ale to pochopí pouze hráči těchto žánrů. Věk není omezující. Mé šediny by mnohé překvapily. Že já, dědek, to hraji. Musím se přiznat, že rád. A nestydím se za to. Jako pradědek bych mnohé vnuky těžce zahanbil svým "uměním". Na rozdíl od mnohých, já už na to mám čas...a rozum. ...Pařbě zdar, Kimcide! 🙂😈

  • Pavel.Jegl

    Kdepak, Kimcide, spíš pro vás. Udělali jsme vám radost?


  • KIMCID

    Pane Jégl článek pro vás

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit