Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Opravdu jsem šťastný že se Iveta neztratila a že Jágr bude hrát v NHL.
  • Na cestě na dovču... V pondělí kupujeme v podvečer v OD Billa kuřecí... je asi 2,5 hodiny mimo chladící box, den spotřeby je v pořádku... Jenom po těch 2,5 hodiny maso zavání tak, jako asi týden zakopaná pr-el. Maso vracíme, peníze nám vrátili, pan vedoucí se ještě omluvil, ale dneska tam s náma nemluvil ani regál... Dovolili jsme si vrátit jim jejich smradlavé maso... Jako bychom ho prodali my jim, ne naopak. Vyhněte se Moravským Budějovicím... V obchodech se nezdraví, za nákupy se neděkuje, všude se předbíhá. Je div, že jsme tu neměli kolizi s autem, protože dopravní zvyklosti tu připomínají spíše zvyklosti řidičů z Karáčí...
    • Problém je v tom zas.aným kapitalismu. Nejdříve tomu nasadí cenu 179Kč/kg. A když to nikdo nekoupí, tak se to přebalí s jinou dobou spotřeby a prodává za 114Kč/kg. Neuvěřitelně všechno zdemoralizované. Poděkujme Vencovi Chrchlovi, že můžeme jest smradlavé maso.
    • Za současného kapitalismu je to všude, kam jde člověk nakupovat. Třeba v Praze smrdí všechno, včetně pražáků.
  • Zvykejte si lidičky,rudá havěť se chce vrátit a to tenkrát bylo masíčko- plné antibiotik,pole plná pesticidů a nikdo se v ničem nešťoural,rudé právo psalo jen o plnění plánu usnesení sjezdů,zvykejte si *3*
    • Já vím že jsem blb, ale za svým názorem si stojím.
  • Nabízí se otázka. Proč musíme potraviny dovážet? Proč si je neumíme vypěstovat? A přitom je milion lidé bez práce.
  • Zakázat dovoz potravin od židovských Poláků.Jenom si vzpomeňte co dělali,když se tu provalila rumová aféra. Skoro celá evropa si od nás nechtěla vzít ani "krajíček chleba".
    A to nejsou jenom kuřata!
  • Pomůže tomu snad jedině bojkot polských potravin. *12* *12* *12* *16*
    • Tak bojkotuj *4*
  • My to z té začouzené, smogem sužované a černé jak uhel Ostravy vidíme asi tak - jedná se o krystalicky čistý kapitalismus ve své realné podobě. Ojebej všechny kolem dokola, narvi do těch kuřat kdejaký sajrajt, přisypej zakázané složky ať pěkně přibírrají na váze a pak je prodej. A nezapomeň vlastním zaměstnancům nezaplatit mzdu s poznámkou, že tento měsic šly špatně obchody. Trh vyřeší vše jak říkla pomatený mamlas Kikina Pružinský. To, že si kurvíme zdraví jeden druhému, je kapitalistům šumafuk. Hlavně že se jede každý rok na dovolenou do Thajska (jak jinak, když máme svobodu cestování...) a co se děje v rodinách pracujících a zmrzačených kupujících je kapitalistům absolutně jedno. Náš štajger vždycky říkal: "Kurňa děcka mě se zdá, že za komunistů to zas tak špatné nebylo..." A měl synek recht...
    • Váš štajger byl trouba,no a ty jsi stejnej,za komoušů bylo tak blbě,že jsi měl pocit,že není,protože bylo blbě všem.Dneska právě holý řitě závidí prachatým a chtěj top zpět,to je celé *3*
    • za komanču byl prumerny republikovy plat 1790,-Kč a na sachte byl v prumeru 3600,-Kč tak tu neoblbuj burane a pripitomelym Nickem..
      • A co tím chceš naznačit... Dnes na šachtě můžeš vydělat 30.000,- Kč čistého, ale to bys musel být chlap a nebát se roboty. Máš ruce jak studnetka z gymplu a chceš kecat chlapům do roboty... A to, že mám nick jaký mám, není známkou připitomělosti, protože ty mi akorát s tvým domomozečkem nesaháš ani po kotníky. S takovými magory jako ty si tady na ostravsku utíráme řiť po sračce ty mamlasa pepičkovskej...
        • černe oči, v hlavě pizzu proto robis na Stařiču...

          tim jsem chtěl říct ze kdoby za tehle podminek nevzpomínal komouše a jestli jsi ty delal před 89 na sachte tak se propadnu do západního nemecka.. magore..
  • Ani nemusíme platit za antibiotika, máme je zdarma. Ani "manipulační" poplatek za to není.
    (Smůla je, že kuřecí maso jíst 2x denně, po sedm dní-brrrr).
    • Aaaa toz, ty jsi jakysi rozmrceny rozmazleny hov.do. To my kulturisti zerem kureci petkrat denne, sedmkrat v tydnu a to celej zivot. Slabochu. Fuuuj!!! Hov.do je zas zakazany slovo. Nakonec nas ta usoplena demograaacie donuti, abychom se libali navzajem na kazdym rohu a velet tomu budou buzny. *12* *12* *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit