Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prochlastat a prohulit se dá i na hrad.

  • Pořád vám to nedošlo??!!!   Kuřák je  hnus. Všude odhozené vajgly, dech podobný kýblu mazutu, bledá pokožka, zažloutlé prsty, absolutní nechuť. Arogance vůči nekuřákům, nedměrné čerpání všech zdravotních prostředků, zubař , plicní, kardio, neplodnost atd. A hlavně převážně rychlejší odchod v produktivním věku.Takže investované peníze do vzdělání atd. se nevrátí naopak. Když se chce někdo otrávit, tak proč mu mám ze společného platit zdravotnictví?????  Kuřák = feťák , bez cigarety není schopen se ani uprdnout.

    • Dobrý den.

       Je mi 50 let, kouřím od 15 a jsem silný kuřák :-(. Jsem zaměstnán, na nemocenské jsem nebyl posledních 15 let. Současná mládež marodí s každou rýmičkou, minimálně týden. Už můj táta říkal, že nikdy neviděl kuřáka který by nutil ke kouření nekuřáka, ale opačně často.

      A že mi nevoní s pusy, to je můj problém, však i nekuřákům táhne z huby, pokud si neumí vyčistit zuby.

      Tomáš.

  • Kubera - populista, byvaly clen KSC a prospechar. Vice neni co dodat.

    • Ale takova je prece valna cast nasich ''zakonodarcu''...

  • Jsem nekuřák a léta jsem se již neopil, ne, že bych stoprocentně abstinoval. Kdyby nebyl uveden do praxe zákaz kouření v restauracích, nešel bych tam, pokud příslušné zařízení nemá fungující odsávač kouře. Nicméně mám názor, který samozřejmě nikomu nevnucuji: Nikdo mě nijak  ničím nenutí, abych příslušná místa navštěvoval... 

    • Tohle je názor  člověka se zdravým rozumem. Není třeba vytvářet zbytečný zákon tam, kde by se lidi měli dokázat rozhodnout sami. Zde se KOUŘÍ, půjdem jinam..... Naprosto jednoduché řešení. Nehledě na to, že už před vznikem tohoto stupidního zákona se ve mnoha restauracích a hospodách nekouřilo. A ti kteří k tomu potřebují zákon jsou magoři. Tomáš

  • To v těch teplákách má být ten " STÁTNÍK " , To mě podrž ! Asi s ním doma není k vydržení , proto ta  funkce  !!!

    • Pan Kubera má na sobě neformální T-shirt a blue jeans, patrně ho v době po interview nečekala činnost vyžadující formální oblek, ve kterém se jinak nechává vidět při veřejných vystoupeních. Ale držet vás nebudu, od osob vašeho typu volím vždy bezpečný odstup. Hloupost prý není nakažlivá, ale jistota je jistota.

  • Ale že by našim vládnoucím začínalo docházet, že skandinávský blahobyt byl spojením příjemného s užitečným?

    Zvýšené příjmy do státního rozpočtu mají mimo jiné právě z převysoce zdaněného alkoholu a cigaret.

    Ale možná z nedostatku zdravé sebereflexe v rámci kocoviny začali sluníčkově zvát domů celý svět😀

  • Jen další perla Tiscali. Hloupý článek stíhá ještě hloupější. Zdražování alkoholu a cigaret je avizováno dlouhodobě, činily tak všechny vlády, zdražovalo se bez ohledu na stav ekonomiky (ta současná si stojí velmi dobře) a konkrétně u alkoholu patříme k jedné z nejlevnějších zemí nejen v rámci EU, o dostupnosti nemluvě. Stačí porovnat ceny zahraničního a našeho alkoholu.

    Tedy, zdražování nás bude čekat i do budoucna a co se týká zapáchajícího pana Kubery, tak tento názor si nechám pro sebe.

    • Pavel.Jegl

      Zdražování alkoholu a cigaret je avizováno
      dlouhodobě, činily tak všechny vlády, zdražovalo se bez ohledu na stav ekonomiky…



      Dlouhodobé plánování? Bez ohledu na stav ekonomiky? Proč
      se tedy, pane mude, „daň z hříchu“ zvyšuje v dobách, kdy se
      propadne rozpočet (minule to bylo v Janotově krizovém balíčku)? A
      proč se připravuje na financích, ne na ministerstvu zdravotnictví?

      Leží na ministerstvu zdravotnictví nějaký plán postupného zvyšování daní za alkohol a tabák? 


    • Znáte nehloupou perlu od omezeného Jégla?

  • A to je prosím Vás co a nebo kdo?
  • Napiš sem veřejně, Jégle, proč máš tak neskutečně podřadné zaměstnání. Ukaž jednou, že máš koule....

  • Mirinas

    No popravdě kuřák a "piják", potažmo konzument obojího, je opravdu na duševně nižším vývojovém stupínku, než normální lidé. Ale stále je to bezesporu člověk. To mohu z vlastní životní zkušenosti potvrdit! 😆

    • Abstinent není normální.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit