Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je fajn, že soudruh Zeman ještě nezapoměl psát
    • ... to ty, troubo, nevíš, že se správně píše "nezapomněl" :)))
  • No vidíte, a to se říkalo, že Zeman neumí psát.
  • Ahááá, tak proto lidem vtloukají do hlavy, že jsou spokojení. Teď všichni budou dřít ještě víc na míň hodin a za polovičku peněz. Fuuuj tajbl!!! *11* *12* *11* *12* *11*
    • zlej trolle většinou s tebou souhlasím ,ale říkat práci fuj ?? to že ty tady 24 hodin oxiduješ a na práci pravděpodobně ani nesáhneš a necháš se živit státem je celkem pokrytecké,že se nestydíš ty netáhlo *11*
      • Hele, Simone, neotravuj a jdi obšťastnit svoji kozu. Nikdo jinej už tě nechce. *1*
  • mun.go
    Proč proboha nepíšete česky?
    Ano, "Kurzarbeit" je kratší než "státem podporovaná zkrácená pracovní doba", nicméně "Short time" je stejně dlouhé. Ani jedno z toho však není česky. Nestydíte se, pisálkové?
    • Mluvíš mi z duše! Asi není u nás novinář, který by dokázal si zjistit, že to ohavné slovo není oficiálním názvem zkrácené pracovní doby - holt to není anglicky (nebo raději americky). Navíc, pro ty všeznalce novinářské v němčině Arbeit (práce) je rodu ženského!! Takže zkurveninu dále kurvíme.
    • ... si piš, že tito se nestydí, je jim to šumák :)))
  • co to je to zemano?
  • ... narně hledám kloudný přispěvek, vivat tiscali :)))
    • Já taky, Třeba, jako o tom jak jsem archeologem.
  • Arbeit macht frei
  • Náš soudruch Zeman činí jenom dobře, že pusinko?
    • Da

      dearputin.com
      *14*
      • gulag.cz
  • snad to vyžene zlého trolla do práce a nebude tady se svou imaginární armádou proruských nicků otravovat normálním lidem život *15*
    • pochybuju,tahle bolševická pijavice bude přisátá na sociálních dávkách do té doby než nás rusáci znovu neosvobodí *1*
      • Podle sebe soudím tebe.
  • Jinak řečeno opatření které je na dvě věci - na H a na N.

    V ČR jsou platy už tak nízké že některým pracujím nestačí ani k životu pokud si
    nevezmou půjčky nebo pokud nechtějí živořit.
    Zkrácený úvazek s nižším platem tedy situaci jen zhorší.

    Místo na zkrácený uvázek byl původně vytvořeno pro matky s dětma.
    Nebylo určeno jako práce pro živitele rodin.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit