Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vím jen v hrubém nástinu, oč jde v současné pseudo skandální kampani, a vím jen to, že se tímto budou živit pisálkové rok, možná dva. Ve skutečnosti půjde o hloupost z nudy. Čeho chce docílit člověk sexuálně obtěžovaný po 30 letech? A aby se dostalo kause dostatečné váhy, tak se ruší i tradiční (a údajně prestižní) akce jako jsou Nobelovky, které se staly natolik politickými, že už vlastně nikoho nezajímají. Žádná škoda. Jsem náruživý čtenář, ale poznámka na titulu (autor je nositelem Nobelovi ceny) je pro mě znamením - nebrat, čitelné pouze pro akademiky.
  • MeToo je sofistikovaným honem na čarodějnice. MeToo zračí úpadek mravů. Inkvizitoři a inkvizitorky zMeToo jsou epigoni středověkého inkvizitorského tmářství.
  • Nositelé Nobelovy ceny za literaturu, nevím jak koho, mne neoslnili. Většinou byly udíleny tak, že účelu politika čouhala z bot, včetně našeho vynikajícího pana básníka Seiferta. Nejsem literární kritik, říkám jen laický názor.
  • Mám dojem, že většina těch feministek, které bojují za práva žen a proti sexuálnímu harašení
    jsou takové zjevy, že by do nich normální chlap nepíchnul ani vidle. Takže to spíš bude jen závist.
  • a) Proboha! "Rád si sáhnout" - neříkám osahávat, obtěžovat, zneužívat síly či moci - to je dnes trestné?
    b) Nobelovka je už dávno hodně "o" politice. Nejen Světlana Alexijevičová ji dostala, aniž udělala nějakou větší díru do světa. Ani B. Pasternak nebyl v r.1958 natolik světově známý, byť opakovaně nominován a jinak bez pochyb velký básník i spisovatel. A náš Seifert (1984)? Jistě skvělý lyrik, čtenáři milovaný, ale ...
  • Což takhle "dát si nobelovku" jistému novináři nejmenovaného portálu?
  • poblblí švédi by mohli dávat nobelovky muslimákům za přínos pro evropu, nobelovka za kvalitní podřezání, nobelovka za znásilnění
    • ObcanHavel
      a nobelovku za blbost si šetří pro tebe
  • dynamit dynamit udělá bum dynamit dynamit rozboří dům

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit