Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi jsem jedna z mála, ale mně například pracovat z domu celkem vyhovuje. Původně jsem si myslela, že mi to bude dělat problém, ale velice rychle jsem si na to zvykla. Jediné, co jsem teda musela udělat byla investice do rychlejšího notebooku, protože ten můj starý, který jsem doma měla to prostě nezvládal a moje produktivita díky němu byla na bodu mrazu. 

  • Karel

    A sakra něco se děje sotva jsem pochválil Pana Fendrycha a dal pár postřehů vládě ke koronavirusu jeho článek zmizel jako pára nad hrncem i s mými příspěvky nejspíš "(u-m-ě.l-á   i-n,t_e-l_i.g-e:n-c"e)" dělá něco co poškozuje lidi a je to někým řízený proces.


  • COVID-19 pochází z Národní mikrobiologické laboratoře (NML) ve Winnipegu!

    • Čili produkce Kanady, konkrétně provincie Manitoba? 

      Vyvinutá podle mého rádobyjmenovce v diskusi nejspíše v prostorách kluboven profesionálního kanadského klubu ledního hokeje WINNIPEG JETS...

      Žádný vědecký institut orientovaný na mikrobiologii/virologii, natož vědecký institut vojensky orientovaný, se zde nevyskytuje, kromě 

      Národní mikrobiologické laboratoře (NML) - pobočky institutu pro prevenci a kontrolu infekčních nemocí Kanadské agentury pro veřejné zdraví (PHAC), což je instituce kanadské vlády (potažmo vlády Spojeného království Velké Britanie a Severního Irska, jehož je Canada dominiem), odpovídající za veřejné zdraví, připravenost a reakci na mimořádné zdravotní situace, infekční a kontrola a prevence chronických chorob.

      Takže můj rádobyjmenovec se přeorientoval z USA na Kanadu?

      Pozoruhodný kotrmelec, hodný Aeronetu...

    • Ano správně, tam ho vyrobili!

      • Tě ale musím pěkně vytáčet, že mi neustále kradeš nicky ty komoušská hnido. 😂

        • Nejen Vám...

    • Bravo soudruhu.

  • K tristní hysterii kolem onemocnění chřipkového typu, způsobeného virusem "2019-CoVi-D", tedy tzv."novým coronavirusem" (nepochybně původem z laboratoří čínské armády WuChan) přispívají politikové nejrůznějšího zařazení - převážně vzdělání mimo zdravotnictví, neřku-li mimo lékařství! .

    Za jediné smysluplné prohlášení lze považovat slova, že: "Nejlepší by bylo, kdybychom onemocnění, způsobená tím novým" koronavirusem, prodělali v Evropě všichni - a to co nejrychleji - a získali tak potřebnou imunitu populace!" - jak prohlásil pan profesor MUDr Jan Pirk, DrSc.

    Reakce většiny politiků - laiků v oboru zdravotnictví - na problematiku coronavirusu jsou (nejen) podle pana profesora Pirka jen a jen populismus a snaha o získávání laciných politických bodů Tristní jsou i desinformace, různými sdělovacími prostředky presentované, že totiž

    a)úmrtnost v souvislosti s onemocněním, zaviněným 2019-nCOVi-D je okolo 3%

    b)" zatímco úmrtnost v souvislosti se chřipkou je jen" okolo 1% 

    Ale už vůbec v této souvislosti neuvádějí, že celosvětově probíhá preventivní očkování pacientů, těžkým průběhem chřipky (vedoucím i ke smrti) nejvíce ohrožených. 

    Zatímco očkovací látka proti coronavirusu je stále "ve vývoji"

  • Říkal jsem, že sem psát nebudu, ale můj názor řeknu tak jak si to myslím.

    Není to tak dávno co Ruskou koupilo velké množství zlata, protože ekonomicky jsou v zadní části sedacího nervu tak mam dojem, že vítr fouká z této zadní části. Není nic snažšího než souseda co je na tom ekonomicky podstatně lépe kterou je Čína, která obchoduje s celým světem, pomoci ji oslabit a tím pádem celou světovou ekonomiku, zlato stoupne vzhůru a pak na tom hezky vydělat. Nějaký virus by se hodil a nebo, že by Rus byl virus?    





    • Mluvit o ziscích ze zlata vzhledem k tomu, že 90 procent rusáků ve své zemi chcípá hlady je dost úsměvné.



      • KIMCID

        Prosím nějaké doklady k těm 90%?

        • Ukradni mi nick a odpověz si sám ty umaštěná kobliho.

          Nic jinýho neumíš.

        • Ukradni mi nick a odpověz si sám ty umaštěná kobliho.

          Nic jinýho neumíš.

        • Ukradni mi nick a odpověz si sám ty umaštěná kobliho.

          Nic jinýho neumíš.

        • Ukradni mi nick a odpověz si sám ty umaštěná kobliho.

          Nic jinýho neumíš.

        • Ukradni mi nick a odpověz si sám ty umaštěná kobliho.

          Nic jinýho neumíš.

    • Ty už si to chytil, viď?

      Do řepy blbečku!

  • Tak prý má ten kornatý virus už 31 lidí. Vzhledem k tomu, že úmrtnost má být okolo třech procent, aspoň jeden člověk už by to měl mít statisticky za sebou. Pokud ta čísla nebudou souhlasit, budu mít neodbytný pocit že nás někdo opět vodí za nos. Mimochodem na obyčejnou chřipku prý od začátku tohoto roku zemřelo už kolem čtyřiceti lidí. Žádná panika okolo chřipky? A to nezmiňuju infarkty, mrtvice, rakovinu, a dopravní nehodovost. 

    • Říká se dockej času. Virus není hod kostkou. Chvilku trvá než to člověka zdolá, rychle to sejme jenom starší. Například obětí kolem 30. vydrželi měsíc. Nemocni Z lodi daimond je taky ještě většina vedena jako nemocni a přes 30 stále v kritickém stavu.

  • Karel

    Už jsem konečně pochopil proč musel Skripal s dcerou zmizet, asi měl informace nejspíše o výzkumu virů které ji sdělil, ale měli smůlu že je Angličané ve spolupráci s Čínou dostali. Myslím že v tomhle případě už nejsou mezi živými a nejspíš by byli "nebezpeční(pro MI6)" i mrtví kdyby se vrátili do Ruska.

    • Karel

      Tou Čínou jsem nemyslel pevninskou Čínu ale Hongkong nebo Macao či Tchaj-wan.

    • S těmi poznatky které jste se dočetl na aeronetu bych se moc nechlubil.

      • Karel

        Jak jste to napsal Aeronet? Hned se na něj podívám protože nejspíš nejsem první koho stejná myšlenka napadla.

  • Pokrok nelze zastavit. Teď je módní koronavirus, karanténa apod. 

  • Aby se všichni z celého koronaviru nepos.....máli. Ignorujte hyenismus redaktorů a nereagujte na to, jak profitují pod pláštíkem informovanosti na dané situaci. 

    Každý ušmudlaný pisálek bude trénovat ministry, kteří na rozdíl od nich (vymetačů rautů) jsou poslední dny v práci den i noc. Nejsem volič současné koalice, ale to v jakém jsou tlaku musí vidět každý. Buďme alespoň slušní a (pokud toho jsme schopní) i objektivní. 

    Takových chytrolínů, kteří mají 453 okamžitých řešení je u nás plno, že? 

  • Zatím, co lyžaři musi trčet doma, šoféři kamiónů mají od vlády povoleno vesele roznášet koronavirus po obchodech, fabrikách,  benzínkách a mezi sebou navzájem. 

    Nakonec proč ne, Hrad už má nakoupené masky a filtry (původně určené pro zdravotnický personál a složky IZS) za cca 1 000 000,- Kč, takže se bát nemusí.

    A Trio hradních rádců, co se vrátilo z Číny, určitě šlo na vyšetření a sedí v karanténě. Zákony ČR přece platí pro všechny stejně, že ANO?


    • Jj - Nejedlý si hned po příjezdu skočil do restaurace...

      Měl by dostat pokutu 3 mega za nedodržení karantény...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit