Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mrd.t na ně. Až mě předvolá policie, OK. Ale na tenhle ksindl bych hodil hnědku.... *12*
  • je to umělá bublina vymyšlená pražskou kavárnou pod vedením pana Kalouska a Sobotky. Určitě se ukáže, že se pan Babiš s tím novinářem vůbec nikdy nesetkal a mluvili spolu úplně o něčem jiném, než o čem spolu mluvili. Navíc je to sestříhané, pindíka vám neukážu a tuhle brutální kampaň prostě odmítám.
    • Horší by bylo, kdyby to byla bublina vymyšlená 4. cenovou z Vysočiny.
      • tak do ní nechoď máš pak debilní přispěvky
    • pražská kavárna, tahle hláška toho hradního ožrali už je magatrapárna ty ruskej švábe
      • Jaký ožrala? Vždyť viróza je normální nemoc a ten koberec mu normálně shrnul normální pes. Prej ožrala ... seš ty vůbec normální?
        • jj no pak na ten chlast chcípl a zůstalo po něm letiště a lavičky a nic víc
  • Tak teď jsem na rozpacích. O různých unicích z různě tajných spisů a o neoprávněném nakládání s informacemi a jejich zneužívání slýchám už více jak 25 let. Zpravidla před volbami a zpravidla od těch co mají nízké preference. Obvyklý postup je, že se nakonec ukáže, že to nic nebylo, nebo že to dělal někdo jiný než na koho se ukazovalo, ale byly nějak spojeni, nebo to byl někdo jiný a s tím na koho se ukazovalo nemá nic společného a nebo dokonce, že ten kdo křičí je v tom namočen mnohem víc než se zdálo. Každopádně nakonec to vyšumí a je to jako dnešní lyžování na loňském sněhu.
    Jen v tomto případě nevím co komu vadí. Teď mi připadá, že to není o principu a o tom kdo mohl nebo nemohl někam kouknout, ale o strachu co tam mohl uvidět a na koho.
  • Tak co, budou koblihy nebo nebudou? *16*
    • co už bezďáku čekáš u metra *1*
  • babiš je tak čistý, že ani křišťál nemůže být čistější *14*
  • josef.servit.9
    Já věřím inteligenci pana Bendy, který má hluboké a obludné nápady! Budu ho volit
    z důvodů do nebe sahající poctivosti.Celá ta komise nemá chybu, hlavně ta pravomoc si někoho předvolat!
  • fosilie
    Plíšek detektivem a celá komise suplující práci policie nás stojí další prostředky vložené do parazitů!!!Žádná parlamentní komise zatím nic nevyšetřila,pouze se žvaní o ničem a to velice důležitě a poslanci mají "vedlejšák"!Stádo dvěstě nemakačenků,kteří parazitují na národu!Proč jich živíme dvěstě?!Nevolitelná pakáž s charakterem pijavice!
    • Dobrý den pan prezidente *14*
      • *15* *15* *15*
  • vanhorne
    "Zajímá někoho, že jsem měl dneska schůzku s pánem bohem? "
    Mozna nejakeho psychiatra.
  • já vám budu vládnout, jsme miliardář se sociálním cítěním
    • a toto má být jako směšné? Nebo zábavné?
      • Miliardář? Veď všici kradnú. A také dlhopisy... *2* *2* *2*
        • závist
  • Je to jen divadlo !!! Stejně se nikomu z vrchnosti nic nestane !!!
    • Asi tak Přibil jako novinář a nedůvěryhodný člověk skončil A Babiš žádnou kampaň ani kauzu svýma médiema když je vlastnil nerozjel.
      Nebo a to mě moc zajímá řekněte kterou o?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit