Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NO KONEČNĚ,.....ZÁZNAM,JAK PO NOCÍCH PLENÍTE LEDNICI,....bude corpus delicti ve sporu se zdravotní pojišťovnou,která nebude chtít uznat proplacení ořezání vašeho obrovského tukového vaku.
    POZOR,NEPOMŮŽE VYRVAT ZÁSTRČKU A TAK JI ODPOJIT OD ČEZU!
    Ta *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* vyrábí tu lednici tak,že pojišťovny o vás ví,že jste už dostal na ten šunkáč chuť.
    Doporučuji žrádlo schovávat,např na hajzlu a tak kyberlednici a pojišťovnu ošálit s tvrzením,že dýcháte zřejmě tukem zaneřáděný kyslík,což může taky explodovat.Tím lze nárokovat také slevu na životním pojištění.Ale to se v poradně,kterou na netu provozuji,bezplatně dozvíte.
  • mají pravdu ti darebaci z tiscali! nedavno jsem byl na WC a někdo se mi naboural do sytemu! výsledek? kdosi na dalku mi zavrel prkynko--nechtejte vedet jak to u nas vypadalo......hruza a des! malem me pritelkyne opustila.
  • vaší lednice zakoupením antivirového programu jménem "mrazák" tento antivir zabrání cizím uživatelům s cizími úmysly dostat se do vaší lednice a sežrat vám salám nebo nechat rozmrazit oblíbeného nanuka. Antivir "mrazák" nyní do konce září v akci jen za pouhých 999 kč.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit