Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem si jist že ten tečka a Not CSSD jsou jeden -urák, takže kdyby měl tečka hulit Notovi musel by se pořádně v pase ohnout a kouřit sám sobě, jsem si s tím skoro jist.Nestřílím od pasu ale vysledoval jsem si různé souvislosti které mě k tomuto zjištění vedly.,,,,
  • Hledej pravdu! http://www.youtube.com/watch?v=doKQBUXZ51g
  • Putin ten snadno vyléčí Ukrajince z troubovitosti.A to tím,že nechá zavřít všechny produktovody na Ukrajině a nepůjčí Ukrajině ani rubl.Pak Ukrajinci rychle pochopí,že celá EU je jen stádo šašků s holým zadkem,kteří by sice rychle dokázali majetek Ukrajiny rozkrást,ale na záchranu Ukrajiny,před státním bankrotem nemají.
  • až si to Kličko rozdá se "sportovcem" Putinem v boxu *1* *1* *1*
  • John Kerry - vlastním jménem Kohn - pochází z Horního Slezska, v té době to bylo německé území. Kdyby odtamtud pocházel dnes, bylo by to už české území a John Kerry-Kohn by byl českým rodákem. Ale i tak máme k němu blízko.
    ,
    • K němu máš možná blízko ty starej -uráku!!! *15* *2* *1* *12*
  • Takže EU ovčany zase čeká jen utahování opasků. Finanční dravci ovládnou Ukrajinu
    a podnikatel Kličko se stane věrným vazalem EU . .
    Sobotka k nám natahá další Ukrajince a nezaměstnanost i zločinnost porostou.
    Za Ukrajinu nečlena EU budeme dokonce platit její dluh za plyn a léčit její zraněnou
    rabující chátru. Bohužel nic z toho národ Švejků nepřiměje k protestu.
  • Svým chováním v poslední době se ČSSD dopracovalo na konec své politické cesty. Teď se ČSSD stala nenáviděná strana a svou podporou vrahů a fašistů z Kyjeva tsvůj rozklad totálně urychlila. Jen dál posílejte letadla za peníze, o které jste okradli české občany pro vrahy z Kyjeva. Jen dál nasírejte občany!§ jste strana lidské žumpy! Sobotkou počínaje a Dientsbierem konče! Místo, aby jste plnili sliby volíčům, tak okopáváte proti vůli naprosté většině občanů Rusko a Putina. Národ obdivuje Putina, jak zatočil s korupčníky a gaunery, placené z CIA, na rozdíl od našeho mamlase Sobotky a jeho bandy!!
  • Zatím máte mega duh a nyní budete mít giga dluh a ten už nikdy Ukrajinci naivní nesplatíte. Přitom u vás kradou všichni jako u nás, takže peníze budou padat jak do studny. Výsledek minimiální. Nijak jste si nepomohli, to poznáte brzy.
    • To SASS,to jsou darovane penize,takovou zadluzenost ;s tou utopi 10 generaci.Ovsem KLICKO ,TIMOSENKO a spol ti ani nepoznaji ,ze chudinu ,ktera jiz zije v bide,umori k SMRTI.
  • Peníze dostanete! Hyeny už čekají ......
    • ... na co, soudruzi, na co?
      • Ovsem,ze;ptej se ;za co nas Cechy politici domaci a v EU TRESTAJI?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit