Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • na Ukrajině asi tedy proběhne válka gangů, dobře, že mají ve vládě amerického občana a Gruzínce, který rozhasil už Gruzii, ti se ve válce gangů skvěle vyznají *15* *15* *15*
  • bezregistrace
    Dumas uvedl do světa krásnou větu "Cherchez la femme" bohužel však dnes je ji nutno opravit
    for all the money ...
  • Už se fašouni začínají řezat mezi sebou, je jasné že na západní Ukrajině bude občanská válka.
    • Pravda,pravda jen si myslím,že v Novočesku nás tento proces také nemine,nejen oligarchové,ale i zdejší banderovští přispěvovatelé dostanou co proto. *12* *1*
      • Ty proruský kolobarente patříš do vězení za vlastizradu.

        Banderovci jsoui na Ukrajině v menšině a v česku jsou v zanedbatelném množství.
        Tak si nech tu stupidní ruskou propagandu. V EU ti ji nikdo nezbaští.
        • bezregistrace
          ty seš fakt kus ..... ale hovězího
  • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
    Kdyz je clovek vzdelany inteligemni skvele vipada a vyzaruje znej charisma a silna OSOBNOST pak tedy ostatni si ho vazi a chovaji se k nemu perfektne -takovy je Bc.Jaroslav K.!!! Pak mu lekar da sam od sebe NEJDRAZSI stehy a nadstandardni pristup a sestry k nemu obdivne VZHLIZEJI!!! Jedini kdo to tezko nese jsou zapskly socki-DUCHODCI a jina levcova verbes!!!
    • má z vás husí kůži,jste opravdu formát,chtěl bych vás ocumlat *14*
  • http://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/-Plat-2550-Kc-Voda-drazsi-o-55-teplo-o-73-Propad-vyroby-o-ctvrtinu-Valka-oligarchu-O-ktere-zemi-mluvime-367025
  • zdrastvujtě,dneska se mi moc makat nechce,ale nedá se nic jiného dělat, nepřítel nikdy nespí *13*
    • zmr.e *12* *12*
  • http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/counterpunch-pouze-rusko-ma-silu-zastavit-spojene-staty/
    • Zajímavý server, nejvíc se mi líbí ta jeho politická vyváženost, kterou putinovci (jinak zvaní též pátá kolona, rusofilové, pomýlení, svedení, zaplacení, ruští agenti ...) od médií vyžadují. Tam se názory předloží jako svatá pravda a komentáře se neumožňují. Tomu říkám "pevná půda pod nohama" pro lidi (např. pan Bašta) se stejným názorem.
      To by mělo asi Tiscali zavést taky, už žádná "pusinka" s neurčitým pohlavím, ale se džbery jedovatých slin, už žádný "tirádor" se svými jednostrannými tirádami, už žádní zloději nicků, píšící, co jim žluč na jazyk přinese. Prostě pod každým, nyní okamžitě strhaným článkem: nic, nada, nothing, ničevó . Co by asi osiřelí putinovci dělali ? Asi by dostali žaludeční vředy *1*
      • že by kopíroval přístup našich médií? tedy ve vyváženosti? ty články jsou vyvážené, jenže ne tak, jak by se vám hodilo
  • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
    Ano pratele nachazim se zde v nemocnici kde musel sem podstoupit operaci a opet se projevila ma SKVELA a SILNA OSOBNOST nebot jiz druhy den jsem zde chodil zatimco plesnivy dedci stale jen tydny lezi a dalsi den jiz nepouzivam vytah a chodim ctyry patra pesky!!! Ano jako v zivote je i tady Bc. Jaroslav K. za HVEZDU!!! A samozrejme sestricky velmi me obdivuji!!!
    • Ty jsi nedostudovaný d e b i l a d e b i l e m zůstaneš až do konce života.
    • i mě se začínáte líbit *14*
  • tečko tečko, můžeš uvádět že žiješ třeba na Nové Guinei, my víme dobře kde tě hledat a nyní máme i tvou mailovou adresu!! *3* *3* *3* *3*
    • Tečka neexistuje. Je to pouze tvá nálepku kterou od tebe dostávají lidé
      co mají než Putinovský názor. Snážíš se tak snížit váhu jejich příspěvků.

      Holka Simona.

      Jinak na to jsi přišel až teď že soudruzkaPusinka@tiscali.cz je mail?
      Tak to máš dost opožděné uvažování. *2* *2* *2* *2*

      Dostala jsem čtyři žádosti o fotografie a dvěma pánům jsem je poslala.
    • netečkuj Zlej Trolle,jsi jak paranoidní truhlík *7*
  • a dovede Ukrajinu ke svobodě!
    • i kdyby na to měli všichni Ukrajinci zařvat *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit