Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zatím si to příliš neuvědomujeme, ale Schwarzenberg pomalu připravuje půdu pro svého syna Johannese, který se nejen potatil, ale také zdědil geny a fašistické sklony po svém dědovi - zanícenému nacistovi a führerovi SA Johannesovi Hardeggovi .. bacha na to, NATO .. *6*
  • worldonline. Já nemám 60 let! Jsem krásná mladá dáma. *14*

    Paní Merkelová dokazuje že i žena může úspěšně řídit stát. Doufám že si zas
    soudruh Putin nebude stěžovat že novináři mu pokládají otázky jaké chtějí.
    V Rusku ho před nepříjemným dotazem chrání vládní cenzůra. *1* *1*
    • Kdyby Ti puso nešly titulky, tak si je pusť.

      //www.youtube.com/watch?v=t3PQ8y7aClA
  • Proto nemám FB to je brutal! A vím, že se stejně neubráním!
    • Hmm, robot. Hnoji.
  • Masakr. díky brou
  • Luminant media?
    • jj, ale už vážně jdu, pic
    • Ujišťuji se, mám linux
  • Tak znovu, maj to na Tiscali ňáký poťapaný: ""We Are Legion 2012""
    http://www.uschovna.cz/zasilka/DAVA2IJ68YCHZZID-T56/
    • *5*
      • Upínal jsem to sám, a když máš bojíš, projeď to antivirem, soubory:
        We.Are.Legion.2012.avi
        We.Are.Legion.2012.srt
    • nn odkaz je ok
      • Aspoň tak, jdu kvasit, měj se, dobrou.
  • Buď si necháme všechno líbit, nebo budeme v kopru. Jako slovanský národ musíme bránit svou hlínu i celou zem. Přes EU nelze, tam jsou Havloidi! Sbírejte pro další generace co jde. Dnes není humanita na místě, časem zase bude ale dnes ne!
    • Tečka zas perlííí. Ty máš fakt dost. Ať ta dávka, co sis píchnul, s tebou nešvihne, blbe. *1*
    • Náš jazyk je slovanský a máme v sobě nějaké geny Slovanů, kteří sem přišli někdy v 7.století z východu. Ale máme v sobě také geny původních obyvatel těchto zemí, Keltů, Germánů, Římanů... Naše kultura, myšlení, tradice jsou evropské, tj. jsou pokračováním civilizace západořímské. Na rozdíl od azbukou píšících východních pravoslavných Slovanů, kteří jsou pokračováním kultury byzantské. Mentalitou a kulturou máme blíž k sousedním Germánům než ke Slovanům, i když pokud jde o porozumění jazyku bez učení se mu je tomu naopak. Hrát si na nějaké "Slovany" patří do 19.století. Víme dobře jaké zlo ty slavjanofilské bláboly napáchaly.
      • naše geny jsou v naprosté většině slovanské a u mužské populace je jiný než slovanský původ zcela výjimečný. s Kelty jsme se minuli, společné předky nemáme, Germány, kteří neodtáhli (m a nebyli to přdkové Němců, spíše severních Italů) jsme asimilovali.
        Našwe kultura i myšlení je středoecropské, jako Rakouska, Maďarska... u nás se setkávaly vlivy východní i záípadní. Mentalitou méme nejblíže k východním Slovanům a jižním Slovanům, od Polákl se lišíme, ti jsou příliš agresivní. S němci si nejsme povahově podobní vůbec, i když třeba takoví Bavoři jsou z větší části geneticky slované.

        Samozřejmě, že jsme Slované, sdíle společný genofond a oddělili jsme se od sebe nejpozději,. Jsme Slované a jsme na to hrdí protoýže to Slované zadrželi agresory z východu (horda) i záípadu /Němci, Francie). takže ano, jsme Slované.
  • Pro soudružka pusinka. Tdy princ na bílém koni nrepřijede. Ani já si netroufám se svými 60tis měsíčně, když si za účtárnu musím dělat daně, na tak skvělou 60ti letou holku. Takže akorát zbalíš Kaka, ale ten ti těžko jako úspěšný podnikatel bude nosit kaviár do věznice ve Velkých přílepech. Tak nevím holka1!
    • 60 let? to tedy musíte hooodně ubrat. Jsem mladší. *15* *15*
    • Bude jí zvát na Kontejner rauty, to jim to bude slušet!
      • *6*
      • *6*
        • "We Are Legion 2012" až budeš mít chuť zkoukni, cz title přibalený:
          http://www.uschovna.cz/zasilka/DAVA2IJ68YCHZZID-T56/
          • Stahuji vše co zde posílíláte, booomba. Koukáš na to ode mě?
          • *7*
          • *5*
  • Nerbo mám dělat dj dál? *1* rád
  • Pro BTW myslím, že ten doc dáš. Pro zlej troll škoda že jsi mě nepoznal a pro ostatní probuďte se!
    • Já nevím. Adresu znáš. V čem je problém?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit