Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ukrajina bude Ruská a svobodná, nikdo to nezmění!! *14*
  • Dějiny komunismu jsou plné mučení, teroru a vražd.
  • Stalin je můj velký vzor.
    • Oba ho máme malýho *9*
  • tečka má malého pinďoura, takovou malou žížalku, strašně ho to štve, i když byl dříve komunista dneska na ně strašně nadává, a to ze vzteku kvůli malému pindíku. *15* *3*
  • Jestli Rusáci obsadí Karlovy Vary, tak nebudou banány.
  • Ruský medvěd zabručí a budou v prachu, ti hlavní utečou do Němec.
  • tento článek má daleko ke zpravodajství. Je to propagandistická obrana toho co může ještě přijít - humanitární bombardování? Je mi z toho špatně
  • rádoby car Putin si léčí své napoleonské komplexy a vede Rusko do strašné izolace a tím propadu. Je jen otázka času, kdy si to s ním Rusové vyřídí způsobem, na ktrý si za staletí zvykli.
    • Izolace?To jako vážně?Uskupení BRICS vám nic neříká?
    • Co tvé lomplexy,Dobrý?
  • Je pro mně přímo hrozné číst po 25 letech příspěvky podporující komouše. Rusáci jsou okupanti a těmi vždy zůstanou. Je vidět že sametová revoluce byla opravdu sametová.
    Je mi na zvracení z toho, že většina příspěvků je proruských a ještě jsou kladně hodnoceny.
    Vyplývá z toho pro mně, že až ty ruský bolševici k nám vtrhnou budou jim místní komunistický svi.ě zase tleskat a všichni ostatní lézt do pr.ele.
    • Souhlasím, někdy mám pocit, že jsme se přestěhovali do ruska, nebo rusové k nám. Nejspíš za půl roku tu máme ruskou armádu, protože si nějaký proruský i.iot bude myslet, že je mu tu ubližováno a pozve putina. *10*
      • Já mám dojem, že se sem nastěhovali hlupáci a lůza z celého světa vč tebe.
        • To je kozomrd tečka, ten má tak malého pinďoura že se za to stydí!! *4*
    • Ty jsi se zasekl. Okupace německá, ruská, rakouská a jiné je již historie. Mimochodem pokud si dobře pamatuji v okupační armádě byli z SSSR ukrajinci, bělorusové,estonci litevci,lotyši moldavani. Dále němci, poláci bulhaři a maďaři. Ti jsou take okupanti?Ostatně v historii I češi byli okupanti I v nedávné historii Avganistan a Irák. Určitě nás milují
  • Jen do nich, do bolševiků podělaných
    • Jsou to ovšem modří bolševici a ti smrdí skoro tak jako ty !!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit