Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten tečka má fantasticky malého pinďoura, má ho jako tenký provázek, pozastavujou se nad tím hoši kteří chodí do Gay klubu, prý je to extrém, ti hoši chodí do naší hospody,,
    • Prej mu ho pořád oblizuje ta jeho koza Líza a on si myslí že mu tím trochu poroste!!
      • Co si myslí ten vybouchanej boxer nikoho nezajímá, fakt je že budou mít hlad a rozlízat se po Evropě, už se na ně těšíme.
  • Hodně hlupáků na Ukrajině si myslí,ýe stačí na Rusko pořádně nadávat a hned začne EU a USA jejich dluhy bezhlavě platit.Což je omyl.Takže studená sprcha pro Ukrajince přijde brzo.
  • Fašistická Ukradina si bude muset zvykat na chudobu
  • tečka je kozomrd a má pindíka jako žížalku!! Mohu to potvrdit, kdo nevěří ať ho v Plzni navštíví!! *3* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *4*
    • To je tím že tečka je sám jako kůl v plotě, nemá rodinu nemá kamarády všichni se ho straní a navíc je gay s malým p. *3*
  • Nejlepší je ten tečka s tím malým pinďourem, ale je fakt že se za něj stydí!!!
    • Musejí si zvykat na prázdné kapsy!! *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *4* *4*
    • bb - ty si s tečkou přeměřuješ pindíky? No budiž, hošani, když se vám to tak líbí, ale co to má společného s dnešním tématem? *16*
      • Pamatuj si že všechno se vším souvisí!! *14*
  • Má pravdu, musejí si zvykat na prázdné kapsy a chudobu!!
  • Tak se vraťme k tématu!
    Je to obehraná písnička, když si určitá skupina je jistá svým vznešeným posláním. Myslí si to ultrakonzervativní Tea Party v USA, mysleli si to fanatičtí komsomolci po ruské revoluci, taky naši "studenti po listopadu" stále chtěli neco střežit a odhalovat. Jen je to rozdílné provedením podle místa a situace. Takže Majdan se nejen zdiskreditoval, ale už ho taky nikdo nepotřebuje kromě revolucionářů, kteří chtějí u toho zůstat. Ale ve frontě na posty už čekají jiní, jako u nás, kde šli disidenti do háje a noví manažeři do bank a na úřady.
    A co ten Kličko?
    Kličko udělal co mohl, aby nezapadl a jeho postavení závisí na tom, jestli se bude chovat ROZUMNĚ. Takže se snaží. Nic jej vlastně netlačí, starostou zůstane, prezidentem nebude a o parlament nestojí. Bohatý je taky dost jak už někdo napsal. Ostatně Lužkov byl primátorem Moskvy snad víc jak deset let. No a kyjevskou Blanku ten Kličko stavět nebude, takže může vydržet v pohodě do příští barevné revoluce. *3*
  • Ten tečka má fantasticky malého pinďoura, má ho jako tenký provázek, pozastavujou se nad tím hoši kteří chodí do Gay klubu, prý je to extrém, ti hoši chodí do naší hospody..
    • Plzeňáku, vaše společné choutky a úchylky si řešte v Plzni a ne tady, na tiscali! *16*
  • Em Béčko zde zasírá diskusi. Používá desítky nicků, různé styly a s neznalými poměrů hraje špinavou hru. Diskutuje s nimi, ale de facto sám se sebou. Redakce mu to umožňuje, asi z neznalosti, co to ten dobrák provádí za prasárnu. Já jsem pro něj oříšek, tak přemýšlí, jak by mne "umlčel". Urážky nezabírají, intelektuálně také nemá převahu, tak jak by to ještě zkusil? Pokud se tady, v diskusích již "neukážu", tak v tom bude mít prstíky taky on. protože jsem jej takto odhalil. *12* *16* *12*
    • Máš to Tečko marný, marný, marný......
      • Zbabělec, který se v takovém sporu bojí použít nějaký svůj nick, ač jich denně pouýívá desítky, to je "Em Béčko". Takto zbaběle reaguje na mne ve více článcích, nepoužije žádný nick, ale "reaguje" s nenávistí, že byl mnou odhalen. No, je to primitivní chudák, to se pozná. *1* *1* *1*
        • Reaguje na tebe, Tečko? Tím jsi se odhalil provokatére! Tvoje jedovaté sliny mi nedostříknou ani po kotníky, to si pamatuj najatej primitive!! Když tvrdíš že nejsi Tečka, proč používáš jeho nick "střelec", kradeš nebo to máš vypatlaný v palici? To si nemůžeš nějaký nick sám vymyslet, zbabělče? Jak dlouho jsi ty vandráku vymýšlel to "Em Béčko", dva nebo tři dny? Nyní bys ho rád někomu "přišil", ale ono se ti to nedaří, viď, no máš holt smůlu, ty modrej nactiutrhači!
          Tak si pěkně zčerstva polib pr.el a jdi vymýšlet jiný nick! Čest tvé duševní práci!
  • Na majdanu bude asi brzy zase mejdan.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit