Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amíky je třeba vypráskat pořádnou holí a poslat do Bronxu a Detroitu, v Evropě nemají co dělat. proč nečmuchají doma na vlastním hnoji?
  • Kyjev by ty mrtvé měl povinně čichat ve svých kancelářích když jim to vadí. Rozkládali by se jim před očima a mohli by je zkoumat. Jsou to hov... fašistický. *1* Hov tečka ado = bodavý hmyz, jestli to Tiscali neví !!!
  • Ksindlu z USA dnes věří už jen blázni. a tečka - hmm, nnn, Honza, čapisral, má více nicků, aby to vypadalo kolik takových vypatlanců tu je.
    I ten slepý musí vidět kam politika USA celý svět tlačí. Hrozně rádi by si přáli další světovou vojnu někde daleko od jejich hranic.
  • Přiznání viny:: Ukrajinská bezpečnostní služba zkonfiskovala záznamy řízení letového provozu o malajském letadle http://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/4439-ukrajinska-bezpecnostni-sluzba-zkonfiskovala-zaznamy-rizeni-letoveho-provozu-o-malajskem-letadle
  • Tak zatím se ví, že spadlo letadlo s cestujícími. Dále se ví, že do písku na dětském hřišti se nesmí kakat.A potom několik vypaltlaných, kterým je přiznán titul tečka vědí, že za všechno může Rusko a Putin. A je tu jistě plno lidí, kteří by jim s chutí dalo do držky.. Ještě lepší by podle mě bylo, kdyby je táta nastříkal koze do pití. Pardon , že se opakuji.
  • Hlavně si může stěžovat ten tečka když byl na Atlase a zavedli tam registraci hned přeskočil sem aby tady otravoval, buz...ant jeden!!
  • ERA s Janicarem.Proste gumy z hor.Neuveritelne kdo vsechno se dnes dorve ke klavesam.A potom tady sprosta chatra prasi misto svymi vylevy tuposti.
  • Na základě STBáckých udavačů a napadání bych navrhoval pouze registrovaný přístup. Abychom měli jasno kdo s kým komunikuje.
    • Jo, souhlas. Každý by měl mít zoodpovědnost za to co napíše a neschovávat se za anonymitu na netu . Zejména když ta anonymita je pouze zcela iluzorní .
      • Rád se o to zasadím. Myslím, že zrovna vy jako agent toto opatření uvítáte. Nevěřím, že tu pak budete.
        • Vzhledem k tomu , že píšu články do tisku , které mají docela sledovanost , pod vlastním jménem tak nemám problém. Mimochodem vědět neznamená použít ale anonymní výlevy žluči pod zástěrkou netu , např Klas by asi rychle zmizely . Háček je v tom , že i tam kde registraci zavedli ( Pes atd. se našli vykukové kteří to obešli Např GOGO , a pod. )
          • Zase ale na druhou stranu se s vámi super píše.
          • A co třeba Jiřík, Hmm, a spol, který tady veřejně uráží aniž by napsal větu k tématu. Pokud píšete články, jednostranně jako sem, tak bych si s nimi nepodpálil ani dřevo.
            • Víte ono je to jinak. Ani o Vás ani o mě jako obyčejného člověka se nikdo z nich zajímat nebude. Ani západ ani východ ani sever ani jih. jsou to velmoci a tak jednají. A obě dělají politiku a politika je svinstvo. Zatím co my si tu nadáváme, oni jsou na pivu a smějou se nám. Obrazně řečeno.
            • Jednostranné ? Podívejte se laskavě do zrcadla . Vy byste klidně vyvolal ducha Hamletova otce aby před soudem dosvědčil , že Rusko se nikdy a za žádných okolností prostě nemohlo dopustit nějakého svinstva . Zavřené oči a na nich černé brýle ale budete pořád křičet Rossíja , Rossíja .
  • Komentář vydaný v 18,15 hod - viz www.aktualne.cz:

    "Bývalý vrchní velitel ruského letectva Vladimir Michajlov dnes v rozhovoru prohlásil, že malajsijský letoun mohla ve čtvrtek nad východní Ukrajinou sestřelit raketa vzduch-vzduch vypálená úmyslně stíhacím letounem Su-27 ukrajinského vojenského letectva. Generál zpochybnil tvrzení západních expertů, že letadlo zasáhla střela země-vzduch vypálená protiletadlovým systémem Buk. "Jsem přesvědčen, že to byla naplánovaná akce, která měla vrhnout stín na Rusko a ruské vedení," řekl ruský generál. Ukrajinci nyní podle Michajlova mohou ukrýt komunikaci letových dispečerů a další dokumenty, případně je mohou zfalšovat. Ukrajinci podle Michajlova počítali s tím, že letadlo spadne na ruské území. Při vysoké výšce a rychlosti kolem 900 kilometrů za hodinu rozhodovaly o místě pádu minuty. "Prostě to špatně spočítali," dodal. Kdyby letadlo pokračovalo v letu ještě další tři minuty, dopadlo by na ruskou půdu. (konec citátu)

    Není Vám divné, že VŠE JE JASNÉ na druhé straně Atlantiku a britskému premieru?
    POŠLETE TO DO ČESKÉ TELEVIZE
    • Jak se dělá zpravodajství o tom vypovídají příspěvky toho "demokrata" pode mnou.
      • tedy nade mnou.
    • Nic, naprosto NIC co prohlásí nějaký rusák nepadá na váhu .Separáti měli čím , chlubili se sestřelem , podle satelitu vypálili raketu a teď brání vyšetřování a okrádají mrtvé , není co řešit .
      • Takže v rámci objektivity budeme poslouchat jen USSA a EU? To jste tím chtěl říct Vy demo demokrata? Tak to už si děláte srandu. Každý má právo na informace a to z několika zdrojů. Nepodsouvejte nám laskavě co si máme myslet! Čím víc to děláte, tím více vzbuzujete pochybnosti!
        • Ano to je diktát USA-Bilderbergu - NWO, kdy celý svět je musí poslouchat a skákat jak oni pískají a když ne tak běda - humanitární bombardování Srbska, zabití Sadáma, Miloševiče, Kadáffího, Allendeho, Kennedyho a dalších. a Nobel. cenu vrahovi Obamovi, teroristovi a mafiánovi Tatcimu UCK. To je USA - Bilderbergu , politika diktátu a teroru a okrádání lidí po celém světě, jejich likvidace, zabírání jejich strategických území a strategických surovin , protože nenažraný Bilderberg nemá nikdy dost. Hnusné. a tečka - Janičář , topnácek a jeho x-nicků na tom nic nezmění, i kdyby se tu upsal k smrti.
        • Objektivita mě v tomto konkrétním případě naprosto nezajímá. Rusko prostě JE , BYLO a s největší pravděpodobností i BUDE pro ČR nepřátelský stát a cokoli , naprosto cokoli mu může uškodit je žádoucí a prospěšné . Objektivita ? Taky byste zkoumal v rámci objektivity v roce 38. jestli má a nebo nemá Německo nárok na Sudety ? Paralela je zjevná .
          • Je spousta lidí /troufám si říci většina/, kteří na toto mají naprosto odlišný názor od doby co právě okusili protektorát pod taktovkou EU.
            • Štve mě i ta blbá dálnice, poplatky za stání 1500kč co to sakra je.20 let jen záplatovali
            • Já pokud mě někdo neprovokuje, tak si jedu svou linii. To jste mohl taky vidět. Prostě jsme každý na jiné straně ale snažím se pochopit i tu vaší, ale nějak to nevidím. To zrcadlení mě taky s... Třeba tečka a jeho zfalšované paragrafy
            • To bylo speciálně pro toho přibblíka s králíky a husou co tak rád používá obrat " bezmozek " Ne myslel jsem poznámky jinde .
            • Myslíte tu přihlouplou připomínku z rána o tom komunistovi? To se povedlo. Asi jste se zasmál sám sobě. Já jsem teď v Bulharsku, jinak taky Praha a někdy Brno
            • V Praze a jinak na malém měste na Vysočině . Bezpochyby jste zaznamenal moje časté zmínky o Jihlavě . Takže, blízko.
            • Kde vy? Asi na marsu.
            • Hmmm. Nikoho takového neznám . Kde se pohybujete ?
  • Žrát se musí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit