Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ono to tak nějak nejde.Vyhlášení pohotovosti Kyjevem armádám na Krymu,je problém.Oni jsou v pohotovosti min. týden věrni parlamentu aut.vlády Krymu.O autonomii se tady nemluví,to se u nás nenosí.Podle mne Putin nechce jen bratrovražednou válku mezi Ukrajinci,ke které se dík nikým nezvoleným banditům ve vládě v Kyjevě schyluje.Zase se Začíná válčit v Evropě.Američani jsou za mořem a budou z každé mrtvoly mít jen prospěch.Evropu je třeba vybít ve prospěch arabáků.
  • Rusové jsou parchanti. Mělo by se něco dělat!
  • Kníže Schwarzenberg vypálil do kalhot! Bude válka!
    ...
  • Nikdy jsem nic neměl proti Židům, ale z toho Jaceňuka je mi na blití.
    ..
  • Jeho Jasnost Kníže Schwarzenberg údajně čtyřikrát vypáli salvu do kalhot. Že by už začala třetí světová...?
  • Armáda USA: host, který nikdy neodchází sám...../Citát amerického generála/
    http://www.youtube.com/watch?v=EM31myP0tqE
    http://www.voxvictims.com/2012/04/18/americki-vojaci-pozuju-s-pozostatkami-afgancov-opat/

    Není moc států na Zemi kde by armáda USA nebyla a za její přítomností jsou vždy mrtví! Asi humanitárně zabití aby neškodili.Když by někdo měl zájem mohu doložit minimálně dvacet států kde se "angažují" a jak říkám a je za nimi mnoho mrtvích!!!
    • Za komunismem, který uvedli v život potomci mongolsko tatarských a chazarských nájezdníků iz širokoj stěpi rodnoj, je nejméně 100 milionů mrtvých!!!

      Pokud v zemích, kde se "angažují" USA jsou nějací mrtví, jsou to různí islamisti, komunisti, nacisti a podobný odpad lidské společnosti, který loupí, znásilňuje, zotročuje, loupí a ničí.
  • Rudý Hitler se chystá zabrat další území.
    • Obama je černý, ty blbe.
  • Kde je KLICKO a TYMOSENKO?O tech nepadne ani slovo a pritom jsou na cele situaci
    angazovani.Ukrajinsti hrdinove se probudili,euforie zmizela a ted maji Zadek v Kalupu,a zadaji POMOC.Ano -posledni by meli dostat,je moc lito nevinnych Ukrajincu,ti vzdycky doplati na
    SILNE a MOCICHTIVE POLITIKY,v tomto pripade na jednoho ex sportovce a zenskou ,ktera se neprosadila ve svem dome.
  • promiňte přátelé odcházím jako dobrovolník bojovat proti caru gosudaru putinovi a jeho východostepním mongoloidním nájezdníkům. musím přinést ukrajinské demokracii svou oběť. už na mne čekají že prý to beze mne nezvládnou. ještě musím vyhrabat ve sklepě svůj starý dětský prak na skoby, dřevěný meč a nasadit si na hlavu rezavý prádelní hrnec jako helmu a vyrážím na vítězné tažení proti ruským mužikům......néééé doktore, teď mi nedávejte uklidňující injekci, musím zachránit ukrajinu.....
    • Doporučuji ssebou vzít generální štáb ,Sobotku a Zaorálka a hurá na ně.Velmoc ČR nastoupena a připravena k boji za zájmy USA a EU v počtu dva tanky ,předražené pandury a stihačky Gripen v počtu 5ks vč.obsluhy a vojáků pěchoty ,zkorumpované policie vč.městské botičkové.Hurá,hurá,pardon právě jsem se při třetím vysmál.
    • Tecko ,delej si prcu ze sveho zadku ,vis kolik Ukrajincu padne ted do bidy a ne svou vinou?
      Myslis ,ze vsechni jsou takovi I D I O T I jako Klicko a copata Tymosenko?Ostatne o techto
      hrdinech se tisk odmlcel ,zvani jen do zapadnich listu.Tobe by nebylo veselo ,byt v situaci
      obycejneho pracujiciho UKRAJINCE.Zazil jsi rok 1968 a 1989?Ja ano.
  • Fašista Jacenjuk řádí v Kyjevě. A našinci jak ČSSD tak i kapitalisti pravicoví ho podporují. Že jim není hanba!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit