Přejít na výpis diskuzí

Kyjev zakázal ruské televize šířící propagandu. Moskva zuří

26.3.2014 13:24
64 příspěvků

Kyjevský soud pozastavil vysílání několika ruských státních a polostátních televizí na Ukrajině. Tyto stanice bývají vnímány jako nástroj kremelské propagandy. Moskva vzápětí protestovala proti soudnímu opatření, které označila za porušení lidských práv a svobod.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Gogo III - hochu máš úplně jednoduchý slovník - neškodilo by kdyby ses nad sebou ty odvážný a sprostý anonyme zamyslel!! Raděj někam zalez a mlč!!
 • Meli by se vystehovat do Ruska nasi komuniste vcetne tech prevlecenych ,kteri jsou jak rakovina v celem politickem spektru Cech !
 • Ať žije ruská tanková demokracie ! Obnovíme věčný Sovětský svaz ! No pasaran ! Česká komunistická strana má opět svého vůdce ! Konečně můžou klečet před novým ruským Hitlerem !
  • Taky se budou po ránu hodinu povinně modlit k bronzovému plešatému bůžkovi se špičatou bradkou! *1* *1* *1* *6* *16*
 • Polská lidová strana, Právo a spravedlnost a Solidární Polsko – tři strany zastoupené v polském parlamentu požadují, aby Sejm v roce 70. výročí řeži na Volyni přijal usnesení, které by hovořilo o genocidě polského obyvatelstva ukrajinskými nacionalisty.
  „Sejm odsuzuje genocidu polského obyvatelstva spáchanou Ukrajinskou povstaleckou armádou a jinými formacemi ukrajinských nacionalistů v letech 1939 až 1947, což podle mezinárodního i polského práva nepodléhá promlčení,“ píše se v prohlášení. V souladu s jeho návrhem by také Sejm měl označit Organizaci ukrajinských nacionalistů, Ukrajinskou povstaleckou armádu SS-Galizien a také ukrajinskou policii v německých službách za zločinné organizace
 • Řečeno narovinu - Kijev zavedl cenzuru...
 • Kozomrd Not CSSD šoustá kozu a říká si tečka, je to dobytek. *15* *2* *1* *12* *16*
  • Zorba, bolševický zmetku! Neumíš se chovat slušně, Ty putinovské zkuvené fašistické prase?
   Tak se chovali arogantně brežněvovští ožralí agenti u nás v roce 1968! A tak se chovala zkuvená
   fašisticko-bolševická prasata gtfrppajzlíka Putina neozunačená na Ukfrajině!
   Dávej si bacha, ab y Ti někdo nenatrhl pudel, ale sochorem rozžhaveným!
   Směrť chujam, fašistskim bolševikam!
 • Celý svět musí dělat co nařídí Barák a duchaprostá EU. Rusové se před nimi nepo.....,
  ty si budou stačit sami a ať si ostatní trhnou nohou. Na nerostné bohatství Ruska si budou muset nechat zajít chuť - Ti kteří to násilím zkusili tak vždy dostali přes hubu a můžou dostat zas.
  Televizí tím, že ji zakážou to nezachrání.
  • Když je to ruský nerostný bohatství tak vzácný, tak ať si ho nechaj. Ropnej asfalt můžou přežvykovat místo chleba a plyn si foukat do péééérdele! *2* *2* *2* *2* *2* *2*
 • Kdo má internet, tak má možnost na celém světě přijímat a dívat se na ruské TV stanice a i jiné. Na UA má ohromná spousta lidí internet, takže ohledně ruských zpráv budou v obraze, ale přes PC. Nyní tam zažívají boom firmy co instalují satelitní přijímače na příjem ruských programů. Ale budou to vyhozené peníze, neboť ruská TV na UA zase bude...
  • Puťka si sdělá marné naděje! Skončí jako potrava lvů neblo hyen!
   Rok 2014 není rok 1968, kdy svgt< celý překvapenýu a posraný, respektoval
   zkuvené bolševiky! To ještě zahnívající chcíplotina uvidí!
 • Moskva to ma totalne fpici *1*
 • http://russia.tv/tvp/
  http://tv.crimea.ua/
  http://www.vesti.ru/videos?vid=onair

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit