Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle nemá s hudbou nic společného ani náhodou.Ta dotyčná je takový humus,že je mi jasné naprostý konec hudby! *16* *11*
    • Vy jste asi zamrzl/a někde v minulém století..možná to pro vás bude novinka, ale všechno se každým dnem vyvíjí, včetně hudby. To je úplně to stejné, jako kdyby jste řekl/a, že si rozhodně nebudete kupovat LCD televizi, protože to už s klasickou starou dobrou telkou nemá nic společného. Já, a myslím, že také spusta jiných lidí, jsem rád, jakým směrem se hudba vyvíjí. Jak by to tady vypadalo, kdyby se tu třeba 70 let hrála ta stejná? nemůžeme také zapomínat to, že hudbu určují sami lidé - v kursu je to, co se líbí, a pokud by se to lidem nelíbílo, tak se taková hudba nehraje, logicky. Není dobré upnout se na jednu věc a nedat prostor té druhé jenom díky subjektivnímu pocitu, typu "Tohle nemá s hudbou nic společného ani náhodou"...Až sám někdy budu mít potomky, nikdy by mě ani ve snu nenapadlo tvrdit o jejich hudbě to, co tady píšete vy. Tohle totiž není hubda o nic míň ani víc, než třeba Elvis Presley, akorát, že v jiné době a v jiné formě. Jádro je, milý anonyme, pořád stejné *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit