Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • .....na našem území žijí spousty blbů a spousty Švejků,zbytek tvoří lid typu "kam vítr tam plášť.Proto tady máme vládu,co si z nás moc starostí nedělá,a dělá to co ona uzná za sobě přínosné.
  • trapárna a trapák Landa :-( Nauč se pi.o zpívat! *7*
  • a největší blb je landa *12*
  • Landa jen bouřlivě a veřejně prožívá krizi středního věku, až s odstupem času zjistí, jak byl trapný, bude to krutý probuzení, ne že by se situace naší společnosti nedala hodnotit jako tragická, ale Landa a jeho podobní nám nepomůžou, ti nedokážou pomoct ani sami sobě ... nejlepší je takových lidí si nevšímat ...
  • Je to hajzl a fašista jednou mu někdo dá přes držku!
  • připomíná mi to dobu před rokem 89, kdy ten kdo měl opačný názor na věc byl postihován a zesměšňován. Že by novodobý Václav Havel. Kdyby žil Karel Kryl, tak by mu zatleskal za odvahu. Mám sice k částem projevu výhrady, jinak má ve většině pravdu a nebál se to veřejně podat. *5*
  • Landa má pravdu,kéž by bylo víc takovejch jako on.
  • Landu jako zpěváka nemusím,není to moje krevní skupina.Musím však říci že tentokrát u mne zabodoval,nebojí se otevřeněříci svůj názor a to na místě kde sedělo tolik (jak si dnes s pompou říkají VIP celebrit),jsou to však paraziti přiživující se na tomto marasmu ve státě.Jen si vzpomeňte kde byli po sametové,zalezlí jak krtci a jen čekali na příležitost jak opět něco vycucat.Vždyť si vezměte programy televizí,samé VIP zprávy,prostřeno a pod.Se divím že na to lidé koukají.Mám jen obavy aby Landa neskončil jako Karel Kryl. *16*
  • Landa je dobrej. Jeho tragédií je pouze to že zastává řadu hodnot jako čest morálka a vlast které úž dnes bohužel nejsou v kurzu a lidé na ně prostě kašlou.
    Rozhodně je lepší stále něco nového zkoušet než dát ruce do klína a nadávat na současnout jen po hospodách jak to dělá většina zdejší populace.
  • Zastávám názor pana Landy a ještě bych doplnil, pitomců v tomto státě je tolik, že přesahují normálnost, je jich asi tak 99 ku 1, pokud někdo smýšlí jinak, je to jeho názor, ale co se zde děje a jak to věřejnost chápe, to je vidět denně na činnosti vlády, pan Landa má pravdu.
    • Právě že to je normální *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit