Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Propagační článek jak stehno. *11*
  • Já týhle době nerozumím.Když jsme my byli mladí,tak jsme chodili na zábavy,chodilo se tancovat a tam jsme balili holky.A taky jsme studovali,popřípadě pracovali,ale byli jsme normální a dokázali jsme si na zábavu najít čas.Mně ti dnešní mladí připadaj trochu nenormální.
    • No jo, pivko1111, tenkrát jsi musel hledat holky tam kde byly, a to bylo na zábavě a případně ve škole. Tenkrát nebyl internet ani mobily, takže láska po drátě, holt, možná nebyla.
  • Jo - kecalové, dohazovači a sňatkoví podvodníci (podvodnice) se měli dobhře v každým režimu. Ergo - na citech se dá bezpracně a dnes i beztrestně vymámit majlant,,,,,
  • Seznamce Be2 nevěřte,jsou to podvodníci a vyděrači.Po zaplacení za registraci je nemožné vymazání z evidence a automaticky vám adečítají peníze z účtu
    • POZOR. To je pravda! *11*
  • Moje ekonomická prosperita bohužel stoupá, zůstanu sama. Jo, komu se nelení...
    • Nechápu ženy, které chtějí zůstat samy a ještě k tomu nemají děti. To snad ani nejsou ženy.
      • Jsou to lidé, kteří jsou mimo přírodu, a to jak ženy tak i muži.
        • No jo, tenkrát se považovalo za normální najít si holku, oženit a založit rodinu. Dnes to jaksi už není "in" nebo "cool".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit