Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To by se hodilo tečkovi nahradit toho mrňouse normálním a nemusel by dělat mámu.! *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • dzixy. Zlatíčko. Máš mozek? pokud ano zkus ho občas používat ju. *3*

    Tento rusofil tu měsíce krade nicky všem oponentům a oponentkám na debatě
    kteří neoslavují zločince Putina. Pomlouvá a lže.
    Spojuje řadu nicků do jednoho a neustále někoho označuje za Tečku.

    žádala jsem ho ať dokáže že Tečka existuje. Dodnes se nezmohl ani na odpověd. *15* *15*
  • Pusinko, teď v reakci na Čecha ses přiznala, že jsi přece jenom "tečka". Pokud jim nejsi, proč na to reaguješ, vždyť Čech to píše "tečkovi" a ne Tobě - Pusince *1* *1* . Nestyď se za jakýkoliv nick, přece rozhodující je, jaké máš názory.
  • No, Židi a někteří Muslimové to zvládají. Proč se vlastně dělá obřízka a proč je fimosa úzká? Nevíte? Jde o jeden z primárních znaků degenerace, které se projevují nejprve ztrátou tvůrčích schopností a pak tímhle. Příliš staré nebo degenerované lokální skupiny (třeba vsi, kde polovina jsou blízcí příbuzní a berou se mezi sebou) nebo některé lidské rasy to čeká vždy, mají - li se množit. Takže suma sumárum nic proti obřízce, je to lidské, ovšem pokud se to lidsky provádí. Ale tohle (v JAR) moc lidské není, a autory bych trestal. Doufám, že se pacient uzdraví, ale pánové, abyste si zaplatili většího, to nedoporučuji, docela to musí bolet ...
    A ještě jedna perlička z minulého režimu. Kdysi soudružka Marie Podvalová (znal jsem ji jen když už "odkvetla" a recitovala nám proto už jen v Ticháči báseň V Majakovského "Lenin maják-Lenin zvon-maják-zvon-Lenin" při oslavě VŘSR, kam nás jako děti soudruzi dobrovolně povinně nahnali, tedy striptýz se nekonal) byla známá svým sexuálním apetitem. Jako o soudružku o ni ale docela nebyl moc zájem, a když někoho přecejen uhnala, projevila se naplno její potlačovaná nadrženost. Jednou to ale dost přehnala, a tomu soudruhovi co mu to bylo jedno, ho půlku ukousla. No, měla pak z toho soud a kádrové řízení, jak to dopadlo nevím, tohle se traduje dodnes v kuloárech pražské konzervatoře jako veselá(?) historka. Takže oný by dnes měl ještě šanci. Inu, pokrok nezastavíš ...
  • Jsem holka a v Plzni jsem nikdy nebyla ulhaná StBácká tlamo.

    S gay klubem tu máš zkušenosti jenom ty.
  • Nikdy jsem dávky nebrala ulhaná StBácká tlamo.
  • Jsem pěkná holka. Ty směšné žížalky si nechte pánové. *15* *15*
  • Já jsem Simona. Tečka je pouze tvá nálepka kterou rozdáváš všem oponontům
    a oponentkám na debatě kteří píší pro Rusko nepohodlnou pravdu.
  • tečka soudPusinka nastavuje v gay klubu pr...l ale bolí ho to a naříká.
  • Šance pro soudružku Pusinkojc !
  • soudruzkaPusinka je Plzeňský gay tečka, za malého pindoura se stydí a dělá mámu v gay klubu. *15* *2* *3* *3* *3*
  • Takový tečka kdyby nebyl švorc a nežil z dávek by si ho určitě nechal transplantovat, toho pidi by mu ufikli a naroubovali větší. *15* *2* *3* *3* *3*
  • Pusinko, teda je mi to líto, když máš zkušenosti pouze s "malými žížalkami" Tvůj orgazmus bude asi záviset jenom na Tobě a Tvé šikovnosti *1* *1*
  • Že bys již byl čekatelem?? *1*
  • Teď jde jenom o to, od koho byl ten transplantovaný penis, zda od někoho, kdo se ho chctěl zbavit při změně pohlaví, nebo od pořádného "samce" *1* . V tom prvním případě mu bude jenom na čůrání *1*
  • Nemocný notorický lhář jsi jedině ty rusofile a zloději nicků.

    Tečka neexistuje. Je to pouze tvoje nálepka kterou dáváš oponentům a oponentkám
    na debatě kteří píší pro rusko nepohodlnou pravdu.

    Naše rodina byla poctivá a nepřidala se ani k náckům ani ke komunistickým zločincům.
    Komunista naší rodině ukradl rodinnou vilu s pozemkem.

    Jsem holka Simona. Jenom lžeš a pomluváš trapný ubožáku.
  • Jsi ubožák. Pokud chodíš do gay klubu s Putinem je to tvůj problém.

    Hezká holka Simona - na kterou se chudá socka jako ty nikdy nezmůže.
  • soudruhPusinka dělá v gay klubu mámu, ale bolí ho to a naříká aůůůůůaůůůůůůaůůůůůůůů.
  • Vidím že ten gay tečka stále provokuje a krade nicky, je to starý kulhavý ďábel, jeho rodiče okrádali stát a šmelili s klobouky a fezy, je to starý nemocný dědek, který se tady prezentuje jako soudruzkaPusinka, než mu někdo natrhne p...el. *15* *2* *1* *16*
  • A používáš ji částo zlato? *2* *2* *2* *2*

    Med mám moc ráda. Když se jím namažeš ráda budu lízat. *3* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit