Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lubosvetly
    Jen doufam,že se předseda nestane člověk,co připravuje budouci spoluprace s vladnimi stranami.Mam na mysli pana Haška,ktery v televizi veřejně připustil povolebni spolupraci s VV a to vam mohu řici,že to je horši pakaž,než ODS.Všichni se rozčilujou nad KSČM nebo TOP 09,ale to jsou strany,ktere jsou čitelne.U VV to je jako u prostitutky,kdy netušite,zda něco chytnete když s ni vlezete do postele.Pravdu vam totiž neřekne,ale rada se svlekne zrovna tak jako poslankyně za VV v předvolebnim boji. *12*
  • Tak pánové, nebo spíše soudruzí. vytýkáte Jirkovi jeho názor způsobem, kterým se, podle vašeho hodnocení, rovnáte jemu. Jste opravdu rudí, jinak byste nemohli takto reagovat: "Kdo nejde s námi, jde proti nám". Čest
    • jirka už se předvedl, s panem kočkou, teď by měl jít tam kam patří do starého železa na podporu, od kolotočářů
    • Ano s Vondrou,Kalouskem,Řebíčkem,Dzixy,Grossem,Bémem,Janouškem,Jirkou, a dalším Vám podobným asi nyní modrý bolševiku opravdu nejdu a jdu proti vám.S heslem tuneláři a mafiáni celého světa táhněte do řiti.
      • No teď jsi se odkopal. Ať žíjí fanoušci Baníku *1*
        • Pracuji ve zvláštní škole,tak mám trpělivost. Fandím fotbalu.U nás nikomu a ve světě mám slabost pro Barcelonu,Arsnal a Manchester United.Buď zdráv!
      • Máš naprostou pravdu. Kde jsou ty doby co nám vládla ČSSD a bylo bezkorupční prostředí. Peníze se státu jen hrnuly.... *1* Bože bože. Tebe bych chtěl potkat...
        • Co to pořád meleš za bláboly!!! Copak ty víš koho já volím ???? Ale to je vážně mlácení prázdné slámy...Já bych ti přál,ať tě potkaj fanoušci Baníku a je mi jedno či fandíš Spartě či Slavii...Ale ty máš kliku,že nemůžeš mít otřes mozku.Ale vážně.Odpočiň si o víkendu,je pátek a ty musíš být jako živitel socek přetažen.Ahoj.
    • Díky, že jsi se mě zastal *3* . Oni asi fešáci dnes na sjezdu nemají co na práci tak listují na netu a zřejmě jsem píchl do vosího hnízda...čest naší zodpovědné práci *1*
  • Nemohu vystát jak ČSSD, ODS KDU aj., Tohle hovado nekulturní nám vládlo...prase arogantní, tlustý, sprostý a smradlavý.... *10* *12*
    • Hovado a ještě víc seš ty. Blbe.
      • Předešlý příspěvek byl určen pro Jirku.
        • Koukám že se v tom posílání nějak motáš. *1* Čím více příspěvků tím lépe co?
    • Tak z tebe ta kulturnost,víš co to znamená,arogance,sprostota stříká,jak z podříznutého kohouta,ale ty si spíše slepice.Slepičky promiňte,ale to patří člověku ?!?
    • Jirko,hezky si se popsal !!!! Ty jsi ten týpek co o ničem nic neví,nic si nepřečte a jen zvrací svou mantru.....
      • *1* jistě socane. To patří i tomu pod tebou. Nebudu se s vámi přít. Protože je to mlácení prázdné slámy. Ale, aby váš pan bradavice o někom hlásal, že je sterilní, tak co o něm napsat? Vezměte se za ruce, jděte se s ním dám vyfotit a nezapomeňte po sobě vyvětrat...příjemný oranžový víkend přeji.
        • Ty se ani přít namůžeš,protože na to nemáš základní vybavení-srdce a mozek a navíc se nemáš o co opřít.Nečasovi a jeho sbírce blbů a grázlů už nefandí ani Reflex a že tam Mareš nakreslil bradavic na celé volební období. A ještě k tvé omezenosti, mně nejde o jména a strany,ale tu kulturu,jak si psal a slušnost,kde platí podaná ruka a ne peníze právníkovi,atd..Nečasův víkend ti přeje Jakub,který se koupe ráno i večer. *4*
          • S nečasem a celou ODS máš pravdu, ale jinak jsi blbej jak dlabaný necky...
            • Kdyby ty jsi měl pro lidstvo užitek,jak dlabaný necky,tak tady po tobě,aspoň něco zůstane....Zatím to vypadá,že velké NIC !!!!!! *4*
        • Blbe.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit